آقای وینستون از تیلبورگ 600000 یورو برای سیستم POS مهمان نوازی خود جمع آوری می کند

آقای وینستون مستقر در تیلبورگ 600000 یورو جمع آوری کرده است تا سیستم POS مهمان نوازی خود را توسعه دهد و به بازارهای بیشتری گسترش دهد.

این استارت آپ که در سال 2015 تأسیس شد، یک راه حل POS مبتنی بر ابر ارائه می دهد که می تواند بر روی همه دستگاه ها و سیستم عامل ها مانند iOS و Android اجرا شود. POS همچنین دارای ماژول های اضافی از جمله رزرو، سفارشات QR و صفحه نمایش آشپزخانه است.

کوئن لاوریجسن، بنیانگذار و مدیر ارشد فناوری آقای کوئن لاوریجسن، گفت: «این انعطاف پذیری برای کاربر در رقابت ما وجود ندارد. وینستون، قبل از TNW.

آقای وینستون صدها مشتری در هلند دارد و اخیراً به پنج کشور دیگر در اروپا از جمله آلمان و اسپانیا گسترش یافته است.

آخرین اخبار از صحنه فناوری اتحادیه اروپا، داستانی از بنیانگذار پیر خردمند ما بوریس و برخی از آثار مشکوک هوش مصنوعی. هر هفته در صندوق ورودی شما رایگان است. اکنون درگیر شوید!

در سال 2023، این استارت آپ شاهد رشد 140 درصدی بود و در حال حاضر شاهد افزایش تقاضا برای محصول خود از رستوران های هتل و بازار غذاهای عالی است.

دور تأمین مالی، اولین جذب سرمایه شرکت از سرمایه گذاران خارجی، پس از 9 سال رشد استارت آپی است.

Lavriysen گفت: “Bootstrapping مانند دویدن در جنگلی بود که هر درختی در آن آتش گرفته بود.” اما من معتقدم که شما را مجبور می‌کند روی چیزهای درست تمرکز کنید: اقتصاد واحد.

وی افزود: «اکنون می‌خواهیم حتی سریع‌تر تسریع کنیم و برای این کار به بودجه خارجی نیاز است».

مطلب پیشنهادی  بهترین معاملات روز یادبود زیر 25 دلار: کاهش قیمت آخر هفته اکنون در Tech، Home و Everyday Essentials در دسترس است - CNET

با بودجه جدید، آقای وینستون قصد دارد تیم فروش خود را گسترش دهد، بازاریابی را گسترش دهد، محصولات خود را بیشتر توسعه دهد و وارد بازارهای جدید شود. این دور توسط سرمایه گذاران فرشته حمایت شد.

یکی از موضوعات کنفرانس TNW امسال Risk: Show Me the Money است. اگر می‌خواهید عمیق‌تر در مورد آنچه برای تامین بودجه استارت‌آپ‌تان نیاز است، شرکت بعدی را برای حمایت پیدا کنید، یا فقط رویداد را تجربه کنید (و به تیم تحریریه ما سلام کنید)، ما برای خوانندگان وفادارمان چیز خاصی داریم. از کد TNWXMEDIA هنگام پرداخت استفاده کنید تا 30% تخفیف دریافت کنید پاس کاری، پاس سرمایه گذار یا بسته های شروع (بوت استرپ و افزایش مقیاس).

آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *