استارت‌آپ برلینی Cloover 114 میلیون دلار برای کمک به مصرف‌کنندگان برای تغییر به سمت انرژی خورشیدی جمع‌آوری می‌کند

استارت‌آپ Cloover در حوزه آب و هوا و فین‌تک از یک دور بودجه ۱۱۴ میلیون دلاری (۱۰۵ میلیون یورو) برای تقویت بیشتر انتقال اروپا به انرژی‌های تجدیدپذیر خبر داده است.

این استارت آپ مستقر در برلین در سال 2022 توسط Peder Broms، Jodok Betschart، Tony Kirmo و Valentin Gönczy تاسیس شد. چشم انداز آنها تسهیل انتقال انرژی با تمرکز ویژه بر خورشیدی مسکونی است.

Clover پلتفرمی ساخته است که نصاب ها، متخصصان، تولیدکنندگان، تامین کنندگان انرژی و سرمایه گذاران را به هم متصل می کند.

این به ارائه دهندگان اجازه می دهد تا خدمات خود را به عنوان اشتراک ارائه دهند و به کاربران امکان می دهد فناوری های تجدیدپذیر را اجاره کنند – به ویژه پانل های خورشیدی، اما همچنین کاربردهای دیگری مانند باتری – به جای متعهد شدن به هزینه های خرید اولیه یا جستجوی تامین مالی خارجی.

آخرین اخبار از صحنه فناوری اتحادیه اروپا، داستانی از بنیانگذار پیر خردمند ما بوریس و برخی از آثار مشکوک هوش مصنوعی. رایگان است، هر هفته به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. اکنون درگیر شوید!

این شرکت از داده‌های خود در مورد صرفه‌جویی در مصرف انرژی استفاده می‌کند و آن را با گزینه‌های تامین مالی متعدد در پلتفرم ترکیب می‌کند. این به استارت‌آپ اجازه می‌دهد تا گزینه‌های تامین مالی را به خانوارهایی که قبلاً دسترسی نداشتند گسترش دهد.

پلت فرم Clover همچنین به تامین کنندگان اجازه می دهد تا سرمایه در گردش را برای عملیات خود فراهم کنند.

این استارت‌آپ به‌طور خاص نصاب‌های کوچک و متوسط ​​را هدف قرار می‌دهد که می‌گوید بیش از 85 درصد از تمام تاسیسات خورشیدی در اروپا را تشکیل می‌دهند.

مطلب پیشنهادی  Rockstar Games شاسی بلند Gallivanter Baller ST-D را در جدیدترین به روز رسانی به GTA Online معرفی می کند

والنتین گونتزی، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت کلوور، گفت: «نرم‌افزار ما این گروه هدف را با همان ابزارهای دیجیتالی پیشرفته‌ای که بازیگران بزرگ مدت‌ها در اختیار داشتند، توانمند می‌سازد، و به آن‌ها اجازه می‌دهد در یک زمین بازی برابر و تسریع در پذیرش انرژی پایدار باشند.» .

کلاور شرکای متعددی در سراسر اروپا دارد، از جمله Zonduurzaam در هلند و Solarkraft در سوئد.

با سرمایه تازه، استارت آپ قصد دارد توسعه نرم افزار نصب و راه اندازی و همچنین فروش، پرداخت و عرضه های مالی خود را تقویت کند.

Lowercarbon Capital دور تأمین مالی را با مشارکت 9900 Capital و QED رهبری کرد. آخرین بودجه به دنبال سرمایه گذاری 7 میلیون یورویی در اکتبر گذشته است.

بازار انرژی خورشیدی اروپا در سال 2023 تا 40 درصد رشد خواهد کرد. هدف کلوور پاسخگویی به تقاضا با هدف اتصال 1 میلیارد نفر به انرژی های تجدیدپذیر است.

یکی از موضوعات کنفرانس TNW امسال Risk: Show Me the Money است. اگر می‌خواهید عمیق‌تر در مورد آنچه برای تامین بودجه استارت‌آپ‌تان نیاز است، شرکت بعدی را برای حمایت پیدا کنید، یا فقط رویداد را تجربه کنید (و به تیم تحریریه ما سلام کنید)، ما برای خوانندگان وفادارمان چیز خاصی داریم. از کد TNWXMEDIA هنگام پرداخت استفاده کنید تا 30% تخفیف دریافت کنید پاس کسب و کار، پاس سرمایه گذار یا بسته های شروع (بوت استرپ و افزایش مقیاس).

آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *