استارت آپ فرانسوی 2 میلیون یورو برنده می شود تا آزمایشات بالینی سرطان را مقرون به صرفه تر کند

Klineo مستقر در پاریس 2 میلیون یورو برای پلتفرم هوش مصنوعی خود جمع آوری کرده است که دسترسی به آزمایشات بالینی سرطان را تسهیل می کند.

پلت فرم Klineo پزشکان و بیماران را مستقیماً به آزمایشات بالینی مرتبط متصل می کند. جستجوی کارآزمایی، تماس با مراکز پزشکی، و همچنین به‌روزرسانی‌ها و اعلان‌های بلادرنگ را در زمانی که یک کارآزمایی بالینی جدید با معیارهای بیمار مطابقت دارد، ارائه می‌کند.

راه حل این استارت آپ در حال حاضر آزمایشات سرطان پوست، سرطان سینه و لنفوم را پوشش می دهد.

Klineo در سال 2021 توسط انکولوژیست دکتر Arnaud Bayle و دو مهندس، Thomas Peyresblanques و Nicolas Drizard تاسیس شد.

آخرین اخبار از صحنه فناوری اتحادیه اروپا، داستانی از بنیانگذار پیر خردمند ما بوریس و برخی از آثار مشکوک هوش مصنوعی. رایگان است، هر هفته به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. اکنون درگیر شوید!

هدف از راه اندازی تسریع ثبت نام بیماران در کارآزمایی های بالینی است که نقشی کلیدی در معرفی درمان های جدید و بالقوه نجات دهنده زندگی دارند و امید قابل توجهی را به افرادی که با این بیماری دست و پنجه نرم می کنند، ارائه می دهد.

دکتر آرنو بیل در بیانیه ای گفت: «امروزه تعداد بسیار کمی از بیماران از یک کارآزمایی بالینی سود می برند، زیرا جستجوی یک فرآیند بسیار خسته کننده است.

به گفته موسسه تحقیقات سرطان، کمتر از 10 درصد از بیماران سرطانی که واجد شرایط آزمایشات بالینی هستند، در آنها شرکت می کنند. در عین حال، تقریباً 20 درصد از کارآزمایی‌های بالینی به دلیل مشارکت ناکافی با شکست مواجه می‌شوند.

مطلب پیشنهادی  تسلیم شدن آرام آرامبخش است - تسلیم شدن رهایی بخش است

“[Our] در نهایت، این راه حل به پزشکان و بیماران، در هر کجا که تحت درمان قرار می‌گیرند، این توانایی را می‌دهد که به راحتی گزینه‌های درمانی جدید متناسب با هر موقعیت را بیابند و در نهایت پیشرفت تحقیقات پزشکی را ممکن می‌سازد.»

Klineo از بودجه جدید برای پوشش انواع تحقیقات سرطان در فرانسه تا پایان سال 2024 استفاده خواهد کرد که از سرطان ریه شروع می شود. این استارتاپ همچنین تیم خود را رشد داده و پلتفرم خود را بهبود خواهد بخشید.

بانک سرمایه گذاری عمومی فرانسه BPI و تعدادی از فرشتگان تجاری در این دور شرکت کردند که اولین تلاش این شرکت برای جمع آوری سرمایه بود.

در آینده، Klineo قصد دارد خدمات خود را فراتر از فرانسه گسترش دهد و آزمایش هایی را برای بیماری های دیگر، مانند بیماری های نادر و عصبی، شامل شود.

آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *