اولین ماهواره علمی تجاری جهان برای پرتاب در سال 2025 آماده شد

یک استارت آپ بریتانیایی قصد دارد تا سال 2025 پس از ایجاد یک ماهواره جدید، ماهواره های علمی را به فضا پرتاب کند 2 میلیون پوند

فرزند پسر آسمان فضا یک طرح تجاری منحصر به فرد برای عاشقان ستاره ایجاد کرد. این شرکت گفت که آنها اولین ماهواره های علمی خواهند بود که داده ها را مستقیماً از طریق مدل عضویت در اختیار محققان قرار می دهند.

این رویکرد مسیر جدیدی را به اسرار جهان ما ارائه می دهد. در حال حاضر، محققان برای دسترسی به داده‌های فضایی به سازمان‌های دولتی مانند ناسا و ESA متکی هستند. متاسفانه این پیشنهاد جوابگوی تقاضا نیست.

برای مثال تلسکوپ جیمز وب 1600 درخواست برای زمان رصد دریافت کرد. تنها از این تعداد، 249 مورد انتخاب شدند که تقریباً 7 به یک بیش از حد مجاز است.

آخرین اخبار از صحنه فناوری اتحادیه اروپا، داستانی از بنیانگذار پیر خردمند ما بوریس و برخی از آثار مشکوک هوش مصنوعی. رایگان است، هر هفته به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. اکنون درگیر شوید!

Blue Skies Space می خواهد شکاف دسترسی را پر کند. این استارت آپ به مشتریان امکان انتخاب بین عضویت سالانه یا دسترسی ساعتی به داده را می دهد.

دکتر مارسل تسنی، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران، “چشم انداز ما نه تنها در دسترس قرار دادن علم بزرگ، بلکه در دسترس قرار دادن آن برای هر دانشمند در جهان است.” فرزند پسر آسمان فضاگفت TNW.

اولی ماهواره ها

اولین ماهواره برنامه برنامه Mauve نام دارد. Mauve که برای اندازه گیری فعالیت ستارگان نزدیک طراحی شده است، قرار است در اوایل سال 2025 پرتاب شود. دانشمندان با بررسی داده های ماهواره می توانند شواهدی پیدا کنند که سیارات فراخورشیدی پناهگاه حیات هستند.

مطلب پیشنهادی  Framery فنلاند از یک گروه اداری جدید با جلوه حضور شخصی رونمایی کرد

پس از ارسال Mauve به فضا، Blue Skies Space قصد دارد ناوگانی از ماهواره ها را به فضا پرتاب کند.

بودجه جدید برنامه ها را به واقعیت نزدیک می کند. این شامل کمک های از ژاپن SPARX فضا Frontier Fund و سرمایه گذار بریتانیایی SFC Capital. Blue Skies Space از این پول برای سرعت بخشیدن به برنامه پرتاب استفاده خواهد کرد.

مورد بعدی در برنامه است Twinkle که طیف‌سنجی مرئی و مادون قرمز را برای تجزیه و تحلیل ترکیب اجرام آسمانی ارائه می‌کند.

مدل شرکت ما پاسخگویی سریع به نیازهای جامعه تحقیقاتی با ناوگانی از ماهواره های تخصصی است که در اطلاعیه های کوتاه طراحی و مستقر می شوند. محدود، تنگ گفت.

این مدلی است که قبلاً شما را جذب کرده استدانشگاه ها و موسسات از 11 کشور اینها عبارتند از دانشگاه کاردیف (بریتانیا)، دانشگاه واندربیلت (ایالات متحده آمریکا)، کمیسیون انرژی های جایگزین و انرژی اتمی فرانسه (فرانسه) و رصدخانه ملی نجوم ژاپن.

آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *