این آبجو آلمانی از فاضلاب بازیافتی ساخته شده است

Reuse Brew یک آبگرم کلاسیک آلمانی با پیچ و تاب است – از فاضلاب بازیافتی ساخته شده است.

این آبجو نتیجه پیوند بین شهر وایسنبورگ در جنوب آلمان در آمریکا است فن آوری آب شرکت Xylem و دانشگاه فنی مونیخ (TUM). به طور خاص، دپارتمان آبجوسازی و فناوری نوشیدنی TUM (چرا من آنجا درس نخواندم؟!).

در حالی که ایده دم کردن با فاضلاب ممکن است سخت باشد، Xylem به ما اطمینان می دهد که تمام مواد بد قبل از افزودن مالت، رازک و مخمر فیلتر می شوند.

ابتدا یک دستگاه ازن را به فاضلاب تزریق می کند. سپس لجن با اشعه ماوراء بنفش منفجر می شود و با گلوله های پراکسید هیدروژن بمباران می شود. در نهایت، آن را از طریق فیلترهای کربنی و نانو مختلف فشرده می کنند.

کنفرانس TNW – آیا شما یک سرمایه گذار هستید؟ این پیام برای شماست!

با داغ ترین استارت آپ ها آشنا شوید و سرمایه گذاری بعدی خود را در 20 تا 21 ژوئن کشف کنید. عجله کن! افزایش قیمت 17 اردیبهشت.

این فرآیند 99.999٪ از تمام مواد شیمیایی و آلاینده ها را حذف می کند. نتیجه نهایی، آب تمیز و تازه ای است که می توانید از آن برای نوشیدن، آبیاری گیاهان یا… درست کردن آبجو استفاده کنید.

استفاده مجدد_دم_آب_آبجو
نوشیدنی Reuse در این ماه برای چشیدن در مونیخ در دسترس خواهد بود. اعتبار: Xylem
استفاده مجدد_دم_آب_آبجو

Reuse Brew یک هلس باواریایی است – سنتی آبجو لاگر سبک آلمانی. “آی تی مارلیس پاپ از Xylem به TNW می گوید: طراوت خوبی دارد که با شیرینی ملایم مالت و یک نت تلخ لطیف تکمیل می شود.

استفاده مجدد از دمنوش فقط یک نوشیدنی نیست. این یک شروع کننده گفتگو است و بحث هایی را در مورد حفظ آب، بهره وری منابع و امکانات بی پایان شیوه های آبجوسازی پایدار برانگیخته است.

مطلب پیشنهادی  اروپا باید قبل از اینکه خیلی دیر شود در برابر بررسی های نوشته شده توسط هوش مصنوعی عمل کند

مقابله با کمبود آب یک بار آبجو

اگرچه این ممکن است رادیکال به نظر برسد، اما تبدیل فاضلاب به یک شیر آب غیر معمول نیست. فضانوردان ناسا ادرار خود را به آب تبدیل می کنند تا از نیاز به ماموریت های تامین اضافی جلوگیری شود. کالیفرنیای خشکسالی حتی اولین استانداردهای خود را برای تبدیل فاضلاب به آب آشامیدنی سال گذشته

اگر در مورد آن فکر کنید، احتمالاً همه ما در مقطعی از زندگی خود فاضلاب نوشیده ایم.

هنگامی که شستشو می دهید، زباله های شما از لوله به یک تصفیه خانه می رود. در اینجا تصفیه می شود و سپس به رودخانه یا دریاچه تخلیه می شود. در نهایت، همان آب برای نوشیدن دوباره به چاهی پمپ می شود.

با این حال، اکثر مردم به آن اینگونه فکر نمی کنند. عامل “امم” “توالت به شیر آب” مانع از پذیرش گسترده بازیافت فاضلاب شده است. تا حالا.

پروفسور Jörg E. Drewes از TUM می گوید: “منبع آب نباید ارزش آن را تعیین کند، بلکه باید ایمنی و کیفیت آن را تعیین کند.”

تقاضا برای آب بیشتر از همیشه است. اما تغییرات آب و هوایی منجر به خشکسالی های بدتر و رویدادهای شدید آب و هوایی می شود که منابع را مختل می کند. در آینده، بازیافت فاضلاب ممکن است به یک امر عادی تبدیل شود.

اگر می‌خواهید خودتان یک دمنوش استفاده مجدد باز کنید، Xylem بطری‌هایی را در آینده می‌فروشد رویداد IFAT در مونیخ، که از 13 تا 17 می برگزار می شود. به سلامتی!آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *