بازی تخته‌ای کلاسیک همه‌زمان Talisman نسخه پنجم را دریافت می‌کند و از امروز برای پیش‌سفارش در دسترس است.

طلسم اول بازی تخته در ابتدا در سال 1983 منتشر شد و از آن زمان مورد علاقه دوستداران سیاه چال خزنده بوده است. تلیسمان که توسط Avalon Hill Games و در همکاری با Game Workshop ایجاد شده است، شما و حداکثر پنج دوست را به ماجراجویی می برد تا با استفاده از طلسم ها، اژدها را شکست دهید. از زمان عرضه در تمام آن سال‌ها پیش، چهار نسخه وجود داشته است – آخرین نسخه در سال 2008 منتشر شد – و اکنون نسخه پنجم با تمام گرافیک‌های جدید و همچنین تغییراتی در گیم‌پلی برای پیش‌سفارش در دسترس است.

این بازی دارای 12 شخصیت قابل بازی است که هر کدام دارای یک مینیاتور تازه طراحی شده اند. سبک بازی او سنتی را در هم می آمیزد بازی های تخته ای با خزیدن در سیاهچال، جمع‌آوری کارت و اگر گروه بازی شما آن را بخواهد، کمی سرگرمی RPG برای اندازه‌گیری خوب انجام می‌شود. این یک بازی است که به طور مستقیم بر حجم عظیمی از بازی‌های رومیزی مدرن تأثیر گذاشته است، اما قطعاً نیاز به یک تازه‌سازی داشت. پس از گذشت 16 سال از نسخه چهارم، این به روز رسانی جدید یک افزودنی خوش آمدید است.

مینیاتور در یک صفحه بازی با کارت های بازی در اطراف آن مینیاتور در یک صفحه بازی با کارت های بازی در اطراف آن

آوالون هیل

آوالون هیل در بیانیه‌ای گفت: «در بازی، بازیکنان وارد یک ماجراجویی حماسی می‌شوند و برای اینکه اولین نفری باشند که یک طلسم به دست می‌آورند، به تاج فرماندهی در مرکز تخته می‌رسند و اژدهای بزرگ را شکست می‌دهند تا برنده شوند، رقابت می‌کنند. این بازی استراتژی با مجموعه ای متنوع از شخصیت ها برای انتخاب و دنیای وسیعی از سناریوهای احتمالی به علاوه کتاب قوانین ویرایش پنجم ویرایش شده با کاربری آسان، ماجراجویی بی حد و حصری را ارائه می دهد!

مطلب پیشنهادی  این هفته در فن آوری هلندی

Talisman: Fifth Edition برای پیش‌سفارش در دسترس است آمازون 60 دلار و در 1 آگوست منتشر خواهد شد. در حالی که شما اینجا هستید، ما برخی از آنها را فهرست کرده ایم بهترین بازی های رومیزی استراتژی اگر می خواهید مجموعه خود را بسازید در اطرافآموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *