بازی جدید پرنسس هلو نینتندو باید شروعی برای ماجراجویی های بیشتری از این دست باشد

کاتالوگ بازی نینتندو برای نینتندو سوییچ قدیمی امسال کمی در فضای مجازی منتشر شده است: خیر عاقبت عالی زلدا مانند سال گذشته و هیچ چیز بزرگی در مورد بقیه سال 2024 نمی دانیم نینتندو سوییچ جدید انتظار می رود در سال آینده: شاید 2024، شاید 2025. در همین حال، Princess Peach: Showtime می تواند یکی از بزرگترین بازی های جدید سیستم در بهار امسال باشد.

نینتندو قبلاً یک بازی Princess Peach ساخته است، از همان ابتدا در Nintendo DS. سوپر پرنسس هلو خیلی خوب نبود، اما حداقل باعث شد هلو به جای یک بازیکن کناری، ستاره شود. هلو یک شخصیت قابل بازی در Super Smash Bros، Mario Kart و در بازی هایی مانند Super Mario Bros است. تعجب. Showtime یک ماجراجویی کامل هلو با موضوع تئاتر همهجانبه است. با بازی کردن تعدادی از سطوح آن، علاقه خاصی به آن ندارم… اما همچنین فکر می‌کنم برای بچه‌های کوچک‌تر با سبک بازی که مرا به یاد بازی‌های سوئیچ گذشته مانند Yoshi's Crafted World، Paper Mario و حتی بازی‌های قبلی سرگرم‌کننده است. کربی و سرزمین فراموش شده.

ابتدا مطمئن نبودم که از این بازی چه کنم، اما هر چه بیشتر آن را بازی کردم، بیشتر به سمت آن کشیده شدم. نینتندو می داند که چگونه یک بازی ویدیویی را ساختار دهد و چالش های اسرارآمیز را به درستی انجام دهد. ماجراهای هلو در تئاتر Sparkle اتفاق می افتد، جایی که برخی از اجراها ربوده شده اند و شکست می خورند. من واقعاً دنبال موضوع داستان نبودم – در عوض فقط دنبال می‌کردم که چگونه هر فضای تئاتر با وسایل و دکورهای دوبعدی مانند مجموعه‌ای به دنیای سطح فراگیر خودش تبدیل شد. از این نظر کمی شبیه بازی های Paper Mario است.

مطلب پیشنهادی  پیشرفت جدید محاسبات ابری کوانتومی "کاملا امن" را نوید می دهد

پرنسس هلو دارای قدرت های جادویی است که می تواند دشمنان یا برخی از اشیاء نزدیک را متحول کند و برای برخی از سطوح هویت های فرعی خاصی به دست می آورد، تقریباً مانند کربی. کارآگاه هلو (که از ذره بین برای یافتن سرنخ استفاده می کند)، شیرینی پزی (که تزئینات کیک را روی کیک های غول پیکر قرار می دهد)، هلوی پری دریایی (که برای کنترل ماهی ها می خواند تا معماها را حل کند)، هلوی توانا (که شبیه ساموس از متروید است). ، و می تواند اتومبیل ها و کامیون ها را بلند کند) و غیره. دیدن اینکه چگونه این سطوح با مضمون ژانر به اشکال مختلف مطابق با توانایی‌های مختلف هلو می‌شوند، جالب است، و باعث می‌شود Showtime به گونه‌ای غیرقابل پیش‌بینی باشد که برای بازی‌های کلاسیک نینتندو نادر است.

پرنسس هلو در مرحله بازی ویدیویی به قلعه ای نزدیک می شود پرنسس هلو در مرحله بازی ویدیویی به قلعه ای نزدیک می شود

طراحی سطح ظاهری صحنه دارد و همه چیز را شبیه لحظاتی در یک نمایش تئاتر جادویی می کند.

نینتندو

همچنین یک جستجوی مخفی کوچک وجود دارد که شامل یافتن کریستال های کوچک درخشان در هر سطح می شود. این نوع از گیم پلی معمایی به من یادآور سرعتی است که کربی و سرزمین فراموش شده مرا مجذوب خود کردند، اما Princess Peach: Showtime کمی پیچیده تر به نظر می رسد. برای کودکان کوچکتر، این ممکن است مفید باشد. دیدن اینکه چگونه مفاهیم سطح مدام در حال تغییر هستند، بسیار خوب است معجزه سوپر ماریو همچنین با بیاورید غیر منتظره بازی می کند!

من هلو را به عنوان یک ابرقهرمان تغییر هویت که ژانرها را در یک جهان تئاتری جذاب قرار می دهد، دوست دارم. مطمئناً این مفهوم فوراً جذاب است. با این حال، نمی توانم به بازی بسیار بهتری که سال گذشته بازی کردم به نام فکر کنم ریشه های Bayonetta: Cereza and the Lost Demon، که تقریباً همزمان با بازی Princess Peach: Showtime منتشر شد و همچنین یک بازی کاملاً جدید بر اساس یک شخصیت آشنا بود. من Bayonetta Origins را به پرنسس هلو توصیه می کنم، اما مخاطبان هدف هلو بدون شک جوان تر هستند.

مطلب پیشنهادی  بر اساس برنامه ریزی برای صرفه جویی در وقت پزشکان عمومی، بریتانیایی ها از طریق الگوریتمی مرخصی بیماری خود را صادر می کنند

با این حال، Showtime را به عنوان یک ماجراجویی دیزنی مانند برای شاهزاده خانم ها در نظر بگیرید، و ممکن است متوجه شوید که این همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید. نینتندو باید هر از چند گاهی به جای ارسال پورت های بازی های قدیمی، ایده های جدیدی ارائه دهد. در حال حاضر، ممکن است این آخرین مورد در سال 2024 برای مدتی باشد.آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *