بازی Call of Duty: Black Ops 6 به طور رسمی معرفی شد و در 9 ژوئن منتشر شد

چهره رؤسای جمهور جورج واشنگتن، توماس جفرسون، تئودور روزولت و آبراهام لینکلن در کوه راشمور با چشم بند سیاه پوشانده شده است که در یک تیزر ویدئویی برای Call of Duty: Black Ops 6، بازی جدیدی که در روز پنجشنبه معرفی شد، روی هم “حقیقت دروغ می گوید” پوشیده شده است. از ناشر Activision.

نسخه امسال Call of Duty برای اولین بار از زمان Black Ops: Cold War در سال 2020 به فرانچایز جهانی Black Ops بازگشته است خبر رسما حذف شد

ویدئویی به نام “بیدار شو (راشمور) #tthruthlies” منتشر شد که نشان می‌دهد یک جوخه شبانه با چشم‌بند، کوه راشمور را خراب می‌کنند. به گزارش IGN، چشم بند روی صورت لینکلن دارای نشان گرگ سه سر است که بخشی از آگهی روزنامه بود و در آخرین بازی این فرنچایز یعنی Modern Warfare 3 ظاهر شد. IGN هم پست X توسط یک طرفدار چشم عقابی را به اشتراک گذاشت که نشان می دهد بازی در زمان جنگ خلیج فارس اتفاق می افتد.

هنوز هیچ تاریخ انتشار، اطلاعاتی در مورد نسخه‌های مختلف بازی، یا قیمتی برای چیزی که ناشر آن را “فصل جدید تاریک” در فرنچایز می‌خواند، منتشر نشده است.

اکتیویژن وعده داده است که اطلاعات بیشتری را در ساعت 10 صبح به وقت PT (1 بعد از ظهر به وقت شرقی) در تاریخ 9 ژوئن به عنوان بخشی از نمایشگاه آنلاین بازی‌های ایکس باکس و سپس پخش مستقیم Black Ops 6 معرفی کند.

داستان اصلی آخرین بازی Black Ops در اوایل دهه 1980 اتفاق می افتد و دنباله مستقیم اولین بازی از این سری، Call of Duty: Black Ops است. مانند سایر بازی های Call of Duty، بازی چند نفره آن شامل حالت زامبی و همچنین یک بازی Battle Royale رایگان به نام Warzone است.

مطلب پیشنهادی  یک استارت آپ آلمانی قصد دارد غذاهای دریایی پرورشی را روی میز شام بیاورد

این بازی توسط استودیو Treyarch و Raven Software ساخته شده است.آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *