با ویژگی جدید نظرسنجی از (برخی) هرج و مرج در سرور Discord جلوگیری کنید

Discord اوایل این ماه یک ویژگی مورد انتظار را اضافه کرد. سرورهای Discord اکنون می توانند ربات های رای گیری و سیستم های رای گیری مبتنی بر واکنش را به نفع نظرسنجی کنار بگذارند.

بسیاری از پلتفرم‌های اجتماعی و پیام‌رسان – مانند Mastodon و Slack – سال‌ها دارای ویژگی‌های نظرسنجی هستند، اما این اولین باری است که Discord به طور رسمی این ویژگی را اضافه می‌کند. Discord به عنوان یک سرویس چت صوتی برای گیمرها شروع به کار کرد، بنابراین شاید ویژگی نظرسنجی در آن زمان چندان مفید نبود. اما اکنون استفاده از Discord فراتر از بازی‌ها گسترش یافته است و سرورهایی که از این پلتفرم عمدتاً برای پیام‌رسانی استفاده می‌کنند، ارزش زیادی در ویژگی جدید پیدا خواهند کرد.

افزودن نظرسنجی به Discord آسان است. در اینجا این است که چرا باید از نظرسنجی استفاده کنید و آنچه باید در مورد رأی گیری در نظرسنجی بدانید. و اگر می‌خواهید به یک سرور بپیوندید، راهنمای کامل ما در مورد Discord و آنچه در مورد تبلیغات Discord باید بدانید در اینجا آمده است.

ادامه مطلبراهنمای فصل 10 Overwatch 2: بازی هرگز به این خوبی نبوده است

متن خوانده می شود "Discord نظرسنجی ها را اضافه می کند".  سه گزینه، یکی با رنگ سبز در یک زمینه سیاه در زمینه بنفش برجسته شده است. متن خوانده می شود

زمانی که یک نظرسنجی Discord نهایی می شود، اینگونه به نظر می رسد.

اختلاف

چرا باید از نظرسنجی های Discord استفاده کنید

نظرسنجی ها می توانند ابزار بسیار مفیدی برای درک سرور شما باشند. نظرسنجی ها روشی سریع و تمیز برای دریافت بازخورد سریع از افراد در سرورهای شما هستند. قبل از معرفی ویژگی جدید نظرسنجی، راه‌حل معمولی سیستم رای‌گیری مبتنی بر واکنش بود – شما به پیام‌هایی با شکلک‌های خاصی که موافقت شما را نشان می‌داد واکنش نشان می‌دادید یا به گزینه خاصی رأی می‌دادید. اما در سرورهای بزرگ، واکنش‌ها می‌توانند به سرعت آشفته شوند و دیدن یا درک اینکه مردم واقعاً چگونه رأی داده‌اند، دشوارتر است.

مطلب پیشنهادی  8 نکته از یک وکیل ثبت اختراع

برای مثال، من بخشی از سرور گروه نوشتاری محلی خود هستم و نظرسنجی‌ها می‌توانند در برنامه‌ریزی فعالیت‌هایی که می‌خواهیم انجام دهیم واقعاً مفید باشند. برای جلسات نوشتن حضوری با یک شکلک مدادی و برای دویدن با سرعت نوشتن مجازی با یک کامپیوتر پاسخ می‌دادیم. اکنون می توانیم از نظرسنجی استفاده کنیم و نگران از دست رفتن یا نادیده گرفتن آرای خود نباشیم.

اگر از Discord عمدتاً برای بازی استفاده می کنید، نظرسنجی ها همچنان می توانند ابزار مفیدی باشند. ممکن است هنگام چت صوتی یا پخش جریانی به آنها نیاز نداشته باشید، اما می‌توانند برای دانستن اینکه تیم شما چه زمانی در دسترس است یا بحث‌های مربوط به شروع بازی را حل و فصل می‌کنند.

نحوه استفاده از نظرسنجی در Discord

شما می توانید نظرسنجی را در اکثر مکان ها در Discord ارسال کنید. اگر توانایی ارسال پیام در یک کانال را دارید، می توانید نظرسنجی ایجاد کنید. اگر فقط می‌توانید کانال‌ها را مشاهده کنید، می‌توانید در نظرسنجی‌ها رأی دهید، اما کانال خود را ایجاد نکنید.

در اینجا نحوه ایجاد و ارسال نظرسنجی در Discord آورده شده است.

1. باز کن اختلاف و به سروری که می خواهید نظرسنجی را به آن ارسال کنید بروید.
2. را کلیک کنید علامت مثبت (+) در سمت چپ نوار پیام
3. کلیک نظر سنجی.
4. نام نظرسنجی و گزینه ها را وارد کنید. همچنین می توانید ایموجی ها را اضافه کنید.
5. روی فلش به ضربه بزنید مدت زمان برای تعیین مدت زمان موجود بودن آن
6. کلیک انتشار در گوشه سمت راست بالا

برای رای دادن در نظرسنجی، گزینه مورد نظر خود را انتخاب کرده و کلیک کنید رای. شما نمی توانید به صورت ناشناس رای دهید، اما می توانید رای خود را تا پایان نظرسنجی تغییر دهید. می توانید تا ده گزینه پاسخ اضافه کنید.

مطلب پیشنهادی  این سرمایه گذار فناوری به کشاورزان اوکراینی پول می دهد تا کربن موجود در خاک را جذب کنند

اگر گزینه ایجاد نظرسنجی را نمی بینید، نگران نباشید. صفحه راهنمای Discord می گوید که این ویژگی چند روز طول می کشد تا برای همه کاربران عرضه شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد بازی، تمام عناوینی را که می‌توانید با Xbox Game Pass Ultimate و بهترین هدست‌های PS5 سال 2024 به آنها دسترسی داشته باشید، بررسی کنید.آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *