بهترین ربات شیطانی که می توانید بخرید: Megatron Robosen به طور خودکار از طریق دستورات صوتی تبدیل می شود

جوان تر من دوست ندارد این را بگویم، اما Megatron واقعاً بهتر از Optimus Prime است – حداقل تا آنجا که به آخرین پرچمدار Transformers ساخته شده توسط Robosen Robotics مربوط می شود.

Robosen و Hasbro با هم متحد شده اند تا اولین ربات Transformers Robosen را در کنار افراد شرور منتشر کنند: Megatron، رهبر گروه Decepticon و دشمن قسم خورده Optimus Prime. من این فرصت را پیدا کردم که جعبه گشایی کنم و با یکی از اولین مدل های تولیدی این مجموعه تعاملی با فناوری پیشرفته بازی کنم، و ارتقاء ماشین آلات و حسگرها این شرور را بسیار خوب کرده است.

این را نگاه کن: ترانسفورماتور مگاترون Robosen برای یک ربات شیطانی بسیار سرگرم کننده است

megatron-00-36-39-11-yet009 megatron-00-36-39-11-yet009

Megatron به طور خودکار با فرمان صوتی “تبدیل” به یک مخزن تبدیل می شود. آج هایی که به صورت جداگانه کنترل می شوند به آن اجازه می دهند تا بپیچد و بچرخد.

ریچارد پترسون / CNET

او می تواند هر کاری که یک طرفدار به آن امیدوار است انجام دهد، از جمله تبدیل خود از یک ربات دوپا به یک تانک متحرک از طریق دستورات صوتی. این توپی است که به دارت های پلاستیکی شلیک می کند و با پنل های حساس به لمس در جلو و عقب به ضربات شما واکنش نشان می دهد. زنده می‌شود و صحنه‌هایی را با 22 نور و 36 موتور سروو که اندام‌های متحرک خود را به نمایش می‌گذارد، با شوخی‌های شرورانه‌ای که فرانک ولکر، صدای مگاترون از سری انیمیشن اصلی سال 1984 بیان می‌کرد، هماهنگ است.

مطلب پیشنهادی  اتحادیه اروپا برای تحریم TikTok چه چیزی لازم است؟

پیش‌فروش آن با قیمت 899 دلار در دسترس است و انتظار می‌رود اواخر امسال عرضه شود.

برای کسانی که با خط تولید Robosen آشنا نیستند، این اسباب بازی معمولی کودکان شما نیست. با چند ساعت بازی، من به سختی سطح تمام کارهایی که Megatron می تواند انجام دهد را خراشیده ام (شما می توانید برخی از آنها را در ویدیوی تعبیه شده در بالا مشاهده کنید). انیمیشن ها و عبارات بیشتری هنگام استفاده از برنامه باز می شوند، که من هنوز فرصتی برای آزمایش آنها نداشته ام. من این پست را به روز رسانی خواهم کرد.

مانند دیگر ترانسفورماتورهای Robosen، این برنامه به کاربران اجازه می دهد تا ربات را از راه دور از طریق بلوتوث کنترل کنند و همچنین مهارت های برنامه نویسی برای ایجاد انیمیشن های سفارشی را آموزش می دهد. کلکسیونرهایی که از Robosen's Optimus Prime استفاده می کنند، می توانند از برنامه Megatron استفاده کنند تا مگاترون با archnemesis قهرمانانه خود تعامل داشته باشد.

Megatron نه تنها کمی بزرگتر از پرچمدار اصلی Optimus است که در سال 2021 منتشر شد، بلکه Megatron همچنین به لطف موتورها و قطعات پیشرفته تر، انیمیشن نرم تری دارد. حسگرهای لمسی جدید در این محدوده هستند که در مکان‌هایی قرار می‌گیرند تا دوستان ناآگاهی را که خیلی نزدیک می‌شوند غافلگیر کنند. انگشت خود را روی صفحه قرار دهید و مگاترون چندین راه دارد که به شما اطلاع می‌دهد نمی‌خواهد او را لمس کنید. (“احمق!”) و همینطور اگر او را بردارید و باسنش را لمس کنید.

لوازم جانبی Megatron شامل شمشیر و گرز Energon است – اما من با دارت های پلاستیکی ساده ای که از طریق فنر شلیک می شوند بیشتر لذت بردم. در حالت تانک، می توانید فریاد بزنید “آتش باز!” و به پرواز صدف ها نگاه کن

مطلب پیشنهادی  DeepL دستیار نوشتن هوش مصنوعی را برای شرکت هایی که در LLM خود آموزش دیده اند راه اندازی می کند

در حالت ربات دوپا، فرمان صوتی مگاترون برای بیدار شدن «هی، مگاترون» است («همه تگرگ مگاترون» نیز کار می‌کند)، که او با صدای متعجب پاسخ می‌دهد: «چه خبر؟» بسته به آنچه بعداً می‌گویید، انیمیشن و صحنه متفاوتی خواهید داشت – و انتخاب‌ها فراوان هستند، هر چیزی از «حمله» تا «تولدت مبارک» صحنه‌ای را به نمایش می‌گذارد که من را به وحشت انداخت.

Robosen تعدادی ربات متحرک پیچیده دیگر از جمله Grimlock را منتشر کرده است که از یک ربات دوپا به یک Tyrannosaurus rex جونده و راه رفتن تبدیل می شود.

اگرچه مگاترون به سرعت به شما یادآوری می کند که “من به کسی تعلق ندارم!” — پیش‌سفارش‌ها اکنون در سایت‌های Robosen و Hasbro به افتخار چهلمین سالگرد امتیاز Transformers باز است. Robosen می گوید انتظار می رود قیمت پس از پنجره اولیه پیش سفارش به 1199 دلار افزایش یابد.آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *