بهترین فروش روز یادبود هنوز زیر 25 دلار موجود است: فناوری عالی و یافته های روزمره

فروش چوب Roku در زمینه بنفش، نارنجی و سبز با برچسب صورتی فروش چوب Roku در زمینه بنفش، نارنجی و سبز با برچسب صورتی

Roku/CNET

پس از روز یادبود هنوز معاملات زیادی وجود دارد، از تخفیف‌های عمیق روی تشک‌ها گرفته تا خریدهای مقرون‌به‌صرفه‌تر، اما مدت طولانی‌تری در دسترس نخواهند بود. اگر هنوز مقداری در بودجه خود دارید، معاملات مقرون به صرفه زیادی برای خرید وجود دارد. از بازی‌های ویدیویی و بلندگوهای بلوتوث گرفته تا ملزومات روزمره، ما بهترین معاملات روز یادبود را با قیمت کمتر از 25 دلار از Amazon، Best Buy، Walmart و موارد دیگر گردآوری کرده‌ایم که همچنان قوی هستند.

اکنون این معاملات را بدزدید — فردا بیایید، ممکن است از بین بروند.

تخفیفات روز یادبود کمتر از 25 دلار در مورد لوازم ضروری روزمره

روز یادبود کمتر از 25 دلار برای خانه و آشپزخانه ارائه می دهد

باشگاه سام

می‌توانید با عضویت Sam's Club در خریدهای عمده و ضروری روزمره صرفه‌جویی کنید – و با این تخفیف 50 درصدی StackSocial در خود عضویت صرفه‌جویی کنید.

پیشنهادات روز یادبود زیر 25 دلار سلامت و تناسب اندام

این مجموعه بند انعطاف پذیر در سه نوع تسمه فوق سبک، سبک و متوسط ​​عرضه می شود. آنها برای ورزش کامل بدن طراحی شده اند و به شما اطمینان می دهند که یک تمرین کامل را بدون تجهیزات حجیم انجام دهید. همچنین می توانید باندها را ترکیب کنید تا در مجموع هفت سطح مقاومت ایجاد کنید.

معاملات روز یادبود کمتر از 25 دلار برای اسباب بازی ها و بازی ها

Bethesda Softworks/CNET

اگر از طرفداران مجموعه های تلویزیونی Fallout هستید یا مدتی است که می خواهید بازی را تماشا کنید، رد شدن از این معامله سخت خواهد بود.

بهترین معاملات روز یادبود زیر 25 دلار کدامند؟

هنوز هم می‌توانید در این روز یادبود، صرفه‌جویی بسیار زیادی در مورد اقلام مختلف با قیمت کمتر از 25 دلار پیدا کنید. در مورد لوازم ضروری آشپزخانه و خانه، بازی‌های ویدیویی، و حتی دستگاه‌های فنی مانند بلندگوها و استیک‌های استریم یافته‌های عالی پیدا کنید. هر دسته ای را که جستجو کنید، مطمئناً معاملات عالی زیر 25 دلار پیدا خواهید کرد.

چه چیز دیگری برای روز یادبود به فروش می رسد؟

تن‌ها خرده‌فروش فروش روز یادبود را روی تلویزیون، مبلمان و حتی لوازم اصلی داشتند. برخی از این خرده فروشان عبارتند از Best Buy، Amazon، Walmart، Target و Costco. در حالی که بهترین معاملات در حال پایان است، هنوز هم چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید به صورت آنلاین یا در فروشگاه خرید کنید تا در لوازم خانگی، تلویزیون و موارد دیگر صرفه جویی کنید. در اینجا خلاصه ای از بهترین معاملات روز یادبود در حال انجام است.

مطلب پیشنهادی  در اینجا نحوه بازنشانی کارخانه نینتندو سوییچ قبل از فروش آورده شده است

چگونه بهترین معاملات روز یادبود را با کمتر از 25 دلار انتخاب می کنیم

بسیاری از ما اینجا در CNET چندین سال است که رویدادهای خرید را پوشش می دهیم، از جمله جمعه سیاه، روز نخست، روز یادبود، و رویدادهای خرید بی شمار دیگر. ما در از بین بردن کلاهبرداری ها و معاملات مشکوک خوب عمل کرده ایم، بنابراین شما فقط بهترین معاملات را از اطراف می بینید.

ما هنگام انتخاب معاملات برای نشان دادن به شما به دنبال تخفیف های واقعی، بررسی های کیفیت و زمان باقی مانده برای فروش هستیم. ما تیمی از کارشناسان داریم که محصولات بی‌شماری را آزمایش کرده‌اند تا مطمئن شوند که فقط بهترین گزینه‌های بودجه را به اشتراک می‌گذاریم.

  • تخفیف واقعی فقط به این معنی است. ما به تاریخچه قیمت این محصول نگاه می کنیم تا مطمئن شویم هیچ برندی قیمت ها را افزایش نمی دهد تا تخفیف قابل توجه تر از آنچه هست به نظر برسد.
  • بررسی و تست کیفیت برای هر محصولی مهم است. اگر اولین بار که از آن استفاده می کنید راضی نیستید، تخفیف ارزشش را نداشت.
  • زمان باقی مانده برای فروش بخش بزرگی از روند بررسی ما است. اگر به نظر می رسد که یک معامله فقط برای مدت کوتاهی وجود دارد، یا فقط تا زمانی که ذخایر تمام می شود در دسترس است، از قبل به شما اطلاع می دهیم تا بعداً به معامله بازنگردید و فقط ناامید شوید.آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *