بهترین معاملات در Dungeons & Dragons: در برخی از بهترین کتاب ها صرفه جویی زیادی کنید

20 دلار در آمازون
best-dungeons-dragons-deal-young.png

مجموعه ماجراجویان جوان: 20 دلار

38 درصد تخفیف

نمایش بیشتر (2 مورد)

حتی با وجود رقبای جدید برای تاج و تخت RPG رومیزی خود، سیاهچالها و اژدهاها محبوب تر از همیشه است به لطف بهترین ابزارهای آنلاین Dungeons & Dragons می توانید از آن در اینترنت کاملاً لذت ببرید، اما بازی حضوری آن غیرقابل انکار ویژه است. چه به دنبال شروع یک کمپین جدید باشید و چه برای اولین بار، دستیابی به چیزهایی مانند کتاب‌های D&D، کارت‌ها، مجموعه‌ها و لوازم جانبی D&D واقعاً می‌تواند به شما کمک کند، و ما امروز برای بسیاری از آنها تخفیف‌های عالی پیدا کرده‌ایم.

در زیر انواع معاملات کتاب و لوازم جانبی برای کمپین Dungeons & Dragons خود را می‌بینید، اما این معاملات می‌آیند و می‌روند، بنابراین حتماً برای همه آخرین معاملات دوباره بررسی کنید.

بهترین معاملات در Dungeons & Dragons در حال حاضر

برای ایجاد تابلوی D&D خود با مینیاتورها و سایر فیگورها، بهترین چاپگرهای سه بعدی ما را بررسی کنید تا مقداری پول در جیب خود نگه دارید.

CNET/Amazon

Tasha's Cauldron of Everything شاید یکی از بهترین موارد اضافه شده به D&D 5th Edition باشد و مقدار زیادی چیزهای جدید را با خود به کمپین شما می آورد. علاوه بر جالب‌ترین زیرکلاس‌ها، قوانین جدید ایجاد کاراکتر، آمار و موارد دیگر را نیز برای افزایش تجربه شما اضافه می‌کند.

CNET/Amazon

آیا اژدها را دوست دارید؟ البته شما طرفدار D&D هستید. خوب، گنجینه اژدها Fizban نه تنها یک دسته از اژدهایان جدید را برای مبارزه، ملاقات، عشق و شاید نگهداری به عنوان حیوان خانگی اضافه می کند، بلکه تعدادی زیر کلاس، آیتم ها و موارد دیگر را نیز اضافه می کند. این یک افزودنی عالی برای بازی است.

مطلب پیشنهادی  این هفته در فن آوری هلندی

CNET/Amazon

اگر بچه هایی دارید که می خواهند وارد D&D شوند اما نمی دانند از کجا شروع کنند، این را برای آنها تهیه کنید. این بسته شامل چهار کتاب مختلف است که هر کدام برای بازیکنان جوان‌تر طراحی شده‌اند و همه آماده هستند تا به آنها در دنیای D&D کمک کنند.

CNET/Amazon

Magic: The Gathering یک بازی ورق بزرگ قدیمی است و متعلق به Wizards of the Coast است که D&D را منتشر می کند. این کتاب به ادغام این دو با هم کمک می‌کند و برخی از هیولاها، نژادهای جالب MTG را به ارمغان می‌آورد، و حتی گزینه‌های جدید خلق شخصیت را اضافه می‌کند. اگر تا به حال می خواهید در مدرسه جادویی در D&D شرکت کنید، این شانس شماست.

CNET/Amazon

The Deck of Many Things یک آیتم کلاسیک D&D است که می تواند قتل عام خالص را در یک کمپین آزاد کند و The Book of Many Things یک کتاب ماجراجویی است که بر اساس آن ساخته شده است. این پر از آیتم های جادویی، افکت ها، و رک و پوست کنده بیش از حد است، اما این سرگرم کننده است. این مجموعه حتی با کارت های واقعی ارائه می شود که خیره کننده به نظر می رسند و واقعاً به آن در کمپین شما کمک می کند.

CNET/Amazon

این مجموعه فوق العاده همراه با کتابی است که به تاریخ D&D می پردازد و پر از اطلاعات، تصاویر، طرح ها و موارد دیگر از کل تاریخچه آن است. این یک مجموعه زیبا است و یک هدیه عالی برای بازیکنان D&D است که همه چیزهای دیگر را دارند.آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *