بیل گیتس در مورد آشفتگی اقتصادی، کریپتو و اینکه آیا هنوز هم می توانیم از فاجعه آب و هوایی جلوگیری کنیم – جدید

در جلسات جدید امسال: آب و هوا 2022، بیل گیتس در یک سخنرانی گسترده به من روی صحنه پیوست که شامل ارزیابی به روزی از پیشرفت ما در کاهش تغییرات آب و هوایی از زمان انتشار کتاب او در سال 2021، چگونه از فاجعه آب و هوایی جلوگیری کنیم. من قیاسی بین واکنش جهانی ما به همه‌گیری کووید-19 و تهدید تغییرات آب‌وهوایی ترسیم کردم، اما گیتس اشاره کرد که تغییرات مورد نیاز برای جلوگیری از یک فاجعه آب‌وهوایی در واقع از نظر مقیاس و دامنه بسیار بزرگ‌تر از اقدامات مورد نیاز برای رسیدگی به آن‌ها است. با یک بیماری همه گیر اضطراری قریب الوقوع.

در مورد اینکه چرا او نسبت به توانایی اقدامات اجتماعی جهانی برای مقابله با تغییرات آب و هوایی خوش بین است، به کشورهای خارج از ایالات متحده اشاره کرد که نمونه هایی از چگونگی به حداقل رساندن تأثیر کووید بر سلامت هستند، اگرچه در هر صورت آنها منابع کمتری برای آن دارند. . . او همچنین به پیشرفت قابل توجهی که از سال 2015، پایان آخرین رونق فناوری سبز، داشته ایم، اشاره می کند، به ویژه با توجه به “تغییر در ضریب هوشی”، جایی که استعدادها و مهارت ها به جای ورود به مسائل به سمت توسعه راه حل های آزمایشگاهی واقعی حرکت می کنند. به عنوان مثال، به حداکثر رساندن بازده در بخش بانکی.

گیتس همچنین گفت که شرایط اقتصادی در حال حاضر «احتمالاً به همان سرعتی که من در زندگی خود دیده‌ام در حال تغییر است» و این ابهامات زیادی را در مورد چگونگی و مکان استفاده از سرمایه برای ایجاد تغییرات شدید و بی‌سابقه مورد نیاز در صنایع کلیدی از جمله ایجاد می‌کند. تولید، که نه تنها به سرمایه گذاری اولیه نیاز دارد، بلکه به سوخت در مقیاس سریع نیز نیاز دارد.

ما همچنین توانستیم نظرات گیتس را در مورد ارزش ارز دیجیتال (یا فقدان آن؟) لمس کنیم و او Bored Apes و همه چیزهایی را که آنها به جهان کمک کردند را ارزیابی کرد. اسپویلر: او نه ماکسیمالیست رمزارزی است و نه مینیمالیست.

مطلب پیشنهادی  سنای نیویورک مهلت قانونی ممنوعیت کریپتوکارنسی کربن را تصویب کرد - جدید

من همچنین از گیتس پرسیدم که فکر می کند بزرگترین نوآوری ها از نظر پیشرفت هنوز باید انجام شود تا از بدترین اثرات تغییرات آب و هوایی جلوگیری شود. پاسخ او شامل تمرکز ویژه بر کاهش در مقیاسی بود که بیشترین تأثیر را داشته باشد، از جمله مناطقی مانند آفریقا.

اینها تنها چند نکته برجسته هستند و گفتگوی کامل ما حتی به آخرین شلیک های ارزان الون ماسک علیه او در توییتر نیز می پردازد. می‌توانید با دریافت یک بلیت مجازی برای TC Sessions: Climate، چت کامل 30 دقیقه‌ای را مشاهده کنید، که به شما امکان می‌دهد به تمام برنامه‌های رویداد در صورت درخواست کامل دسترسی داشته باشید، و همچنین پنج‌شنبه‌ها فقط به صورت آنلاین روز ما را دریافت کنید.آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *