در اینجا نحوه بازنشانی کارخانه نینتندو سوییچ قبل از فروش آورده شده است

نینتندو سوییچ و سوئیچ OLED ارتقا یافته پیشرفته ترین کنسول های نینتندو در چند سال گذشته بوده اند. با این حال، همه اینها ممکن است به زودی تغییر کند. نینتندو تایید کرده است که Switch 2 در سال آینده وارد بازار خواهد شد. بنابراین اگر به دنبال ارتقاء هستید و نیاز به خلاص شدن از شر نینتندو سوییچ فعلی خود دارید، فروش آن با کمی پول نقد می تواند گزینه خوبی باشد.

CNET Tips_Tech CNET Tips_Tech

صرف نظر از دلیل تغییر نینتندو سوییچ، همیشه می‌خواهید مطمئن شوید که دستگاه شما به حالت کارخانه بازنشانی شده است و قبل از اینکه آن را به مالک جدید تحویل دهید، تمام اطلاعات شخصی شما از روی آن پاک شده است.

بازنشانی به تنظیمات کارخانه ای کنسول شما مزایای زیادی دارد، اما نکته اصلی این است که بازگرداندن دستگاه به تنظیمات پیش فرض اولیه، از هرگونه اطلاعات شخصی حساسی که ممکن است در سیستم باقی بماند محافظت می کند. در حالی که بسیاری از افراد به اندازه تلفن یا رایانه خود اطلاعات شخصی را در کنسول های بازی خود ذخیره نمی کنند، بازنشانی به تنظیمات کارخانه روش خوبی برای محافظت در برابر نقض احتمالی حریم خصوصی است.

برای اطلاعات بیشتر، در اینجا چیزی است که ما در مورد شایعات Switch 2 joycon و بهترین معاملات Nintendo Switch می دانیم.

قبل از تنظیم مجدد…

نینتندو چند نکته و پیشنهاد را ارائه می دهد که باید قبل از تنظیم مجدد به خاطر داشته باشید. ابتدا، این شرکت توصیه می کند که بازنشانی نینتندو سوییچ شما برای کنسول هایی که سیستم عامل سیستم عامل نسخه 10.0.0 یا بالاتر را دارند، حدود 5 دقیقه طول می کشد.

مطلب پیشنهادی  یک استارتاپ سوئدی قایق رانی را به ارتفاعات جدیدی می رساند - به معنای واقعی کلمه

این شرکت همچنین بیان می کند که اگر سوییچ خود را به حالت کارخانه بازنشانی کنید، چه داده هایی از دست خواهند رفت. این لیست بسیار ساده است و شامل ذخیره داده ها، تصاویر صفحه و اطلاعات کاربر است که در دستگاه ذخیره می شود.

اگر فقط می‌خواهید بخش‌های خاصی از داده‌ها را حذف کنید، می‌توانید از تنظیمات مدیریت داده‌های نینتندو استفاده کنید تا بدون نیاز به بازنشانی کامل دستگاه خود، مواردی را که باید حذف کنید، انتخاب کنید.

توجه داشته باشید که هنگام بازنشانی کارخانه یا مقداردهی اولیه دستگاه، سوئیچ شما باید به اینترنت متصل باشد. حساب‌های نینتندو شما در طی فرآیند بازنشانی به حالت تعلیق در می‌آیند.

نحوه تنظیم مجدد سوئیچ

تنظیم مجدد سوئیچ آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که به آن بروید تنظیمات سیستم در منوی اصلی به پایین بروید سیستم و آن را انتخاب کنید. سپس به پایین منو رفته و انتخاب کنید گزینه های قالب بندی. توجه به این نکته مهم است که اگر کنترل‌های والدین را روی سوئیچ فعال دارید، پس از انتخاب از شما خواسته می‌شود که پین ​​کنترل والدین خود را وارد کنید. گزینه های قالب بندی

پس از ورود به سیستم گزینه های قالب بندیشما باید انتخاب کنید بازگشت به تنظیمات کارخانه سوئیچ خود را به حالت کارخانه بازنشانی کنید. اطلاعات نمایش داده شده روی صفحه را بخوانید و کلیک کنید بعدی. در نهایت، انتخاب کنید بازگشت به تنظیمات کارخانه برای تکمیل فرآیندآموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *