در بحبوحه افزایش پرونده ها، نخست وزیر ایتالیا به دنبال عدالت برای فیلم های پورنو عمیقا جعلی است

جورجیا ملونی، نخست وزیر ایتالیا، پس از به اشتراک گذاشتن ویدئوهای مستهجن جعلی در فضای مجازی، به دنبال غرامت 100 هزار یورویی است.

ملونی به دنبال غرامت از مرد 40 ساله و پدرش به خاطر جعلی های عمیق است که میلیون ها بار دیده شده است. ویدیوهای پورنو دیپ فیک قبل از برنامه او آپلود شددر سال 2022 پست نخست وزیری را بر عهده می گیرد.

در صورت موفقیت، نخست وزیر قول داد که این پول را اهدا کند به صندوقی برای حمایت از زنان قربانی خشونت مبتنی بر جنسیت.

در حالی که افسران در این پرونده توانستند عاملان را شناسایی کنند که ممکن است اکنون با زندان مواجه شوند، اکثر آنها زیر رادار هستند. سازندگان و اشتراک‌گذاران تصاویر دیپ‌فیک هستند فوق العاده سخت برای ردیابی

آخرین اخبار از صحنه فناوری اتحادیه اروپا، داستانی از بنیانگذار پیر خردمند ما بوریس و برخی از آثار مشکوک هوش مصنوعی. رایگان است، هر هفته به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. اکنون درگیر شوید!

در سال 2016، محققان تنها یک ویدیوی پورنو عمیقا جعلی را به صورت آنلاین شناسایی کردند. طبق یک گزارش جدید، تنها در سه سه ماهه اول سال 2023، 143733 ویدیوی پورنو جعلی جدید آپلود شده است. یک تحقیق از کانال 4 اخبار

به عنوان بخشی از تحقیقات، پخش کننده بریتانیایی ویدیوهایی از 4000 سلبریتی در 40 سایت برتر محبوب برای این نوع محتوا. از این تعداد، 250 نفر از بریتانیا بودند، از جمله کتی نیومن متعلق به کانال 4 News.

«احساس می‌کنم یک تخلف هستم. من واقعاً احساس وحشتناکی می‌کنم که کسی که این را جمع کرده است، من نمی‌توانم آن را ببینم، و آنها می‌توانند این نوع نسخه خیالی من، این نسخه جعلی من را ببینند.»

مطلب پیشنهادی  شکاف نگران کننده در تشخیص چهره در ایتالیا به آینده اتحادیه اروپا اشاره دارد

“شما نمی توانید این را ببینید. این چیزی است که من به آن باز خواهم گشت. و فقط این ایده که هزاران زن به این شکل دستکاری شده اند. این یک نفوذ و نقض کاملاً فاحش به نظر می رسد، “او ادامه داد.

این واقعاً ناراحت کننده است که شما می توانید با کلیک یک دکمه این چیزها را پیدا کنید و مردم می توانند این تقلید وحشتناک از واقعیت را با سهولت کامل انجام دهند.”

گسترش ابزارهای هوش مصنوعی ساختن فیلم های پورنو عمیق جعلی را آسان تر از همیشه کرده است که تصویری از صورت فرد را بر روی بدن دیگری قرار می دهد.

همین هفته کانال خبری هلند AD بدون پوشش سیل فیلم های پورنو دیپ فیک ده ها تن از افراد مشهور هلندی، نمایندگان پارلمان و اعضای خانواده سلطنتی – که همه آنها زن هستند.

پر سر و صداترین مورد سال در ماه گذشته بود که به صراحت، بدون رضایت تصاویر دیپ فیک تیلور سویفت سیل X، قبلا توییتر. یکی از ویدیوها قبل از حذف شدن 17 ساعت بعد، 47 میلیون بازدید جمع آوری کرد.

اگرچه موارد مربوط به افراد مشهور بیش از همه در مطبوعات مورد توجه قرار می گیرد، اما این مشکلی است که زنان (و گاهی اوقات کودکان) را از همه اقشار درگیر می کند. به گفته الف، نزدیک به دو سوم زنان از قربانی شدن به پورنوگرافی جعلی می ترسند گزارش از جانب شرکت امنیت سایبری ESET روز چهارشنبه منتشر شد.

جیک مور، مشاور ESET می‌گوید: «پاک کردن واقعی تصاویر دیجیتال تقریباً غیرممکن است، و تولید مصنوعی پورنوگرافی با چهره شخصی روی آن آسان‌تر از همیشه است.

مطلب پیشنهادی  آخرین فرصت برای استفاده از معاملات در طول فروش انبوه 3 روزه Best Buy

در بریتانیا، لایحه ایمنی آنلاین دریافتی، اشتراک گذاری پورنوگرافی جعلی را ممنوع می کند. با این حال، به طور کلی، قانون برای مقابله با آن مشکل دارد. در اتحادیه اروپا، با وجود تعدادی از مفاد دریافتی با هدف قرار دادن هوش مصنوعی و رسانه های اجتماعی، هیچ قانون خاصی برای محافظت از قربانیان پورنوگرافی غیرقانونی عمیقا جعلی وجود ندارد.

اکنون بسیاری به دنبال شرکت‌های هوش مصنوعی هستند تا با ایجاد غول‌های پورن و رسانه‌های اجتماعی به شدت جعلی، توزیع آنلاین آن را کنترل کنند. با این حال، اتکا به شرکت‌های فناوری – که درآمد تبلیغاتی از هجوم فعالیت‌های آنلاین در پلتفرم‌های خود کسب می‌کنند – برای انجام کار درست ممکن است بهترین استراتژی نباشد.

در حالی که منتظریم تا قانون به ما برسد، فناوری مانند سیستم‌های احراز هویت، واترمارک دیجیتال و بلاک چین می‌توانند به مقابله و ردیابی جعل عمیق کمک کنند – ما را به صورت آنلاین ایمن‌تر می‌کنند.

مارک مینویچ، نویسنده کتاب «سیاره ما با هوش مصنوعی» و مشاور سازمان ملل در فناوری هوش مصنوعی، گفت: «آنچه ما به یک استراتژی جامع و چند بعدی جهانی برای همکاری با تأکید بر مقررات، فناوری و امنیت نیاز داریم. قبلا به TNW گفته شده است.

“این نه تنها به چالش های فوری جعل عمیق و غیر توافقی رسیدگی می کند، بلکه پایه های یک محیط دیجیتالی را که با اعتماد، شفافیت و امنیت پایدار مشخص می شود، ایجاد می کند.”

آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *