در میان آشفتگی بازار، صرافی کریپتوکارنسی کراکن می گوید بیش از 500 نقش ایفا می کند – جدید

در حالی که چندین پلتفرم بزرگ معاملات ارزهای دیجیتال در حال کاهش شدید و توقف استخدام هستند، برخی از رقبای آنها عجله کرده اند تا به کارکنان خود و عموم مردم اطمینان دهند که با وجود رکود فعلی بازار به برنامه های استخدام خود پایبند هستند.

کراکن مستقر در سانفرانسیسکو، چهارمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال جهان، روز چهارشنبه اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای کاهش قیمت ندارد و به طرح استخدام اولیه خود ادامه می دهد. برای بقیه سال 2022، این شرکت بیش از 500 نقش را اجرا خواهد کرد.

“[We] ما معتقدیم که بازارهای نزولی در حذف نامزدهایی که در تعقیب سر و صدا از طرفداران واقعی مأموریت ما هستند، فوق العاده هستند.» این شرکت در یک پست وبلاگ نوشت.

این هفته، کوین بیس، دومین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال جهان، اعلام کرد که 18 درصد از نیروی کار خود را کاهش می دهد. کریس مارشالک، مدیرعامل Crypto.com در آخر هفته گفت که این شرکت است برش 260 یا 5 درصد بر روی کارکنان پایه خود جمینی، یکی دیگر از صرافی‌های مهم ارزهای دیجیتال که به سرمایه‌گذاران نهادی نیز خدمات می‌دهد، در اوایل ژوئن گفت که 10 درصد از کارکنان خود را آزاد می‌کند.

موج اخراج ها در بحبوحه فروش انبوه ارزهای رمزنگاری شده که ارزش توکن های محبوبی مانند بیت کوین، اتریوم و سولانا را تحت تأثیر قرار داده است، رخ می دهد. حجم معاملات در حال کاهش است، که به معنای درآمد کمتر برای همه مبادلات است (توضیحات همکار من الکس را در مورد آنچه باعث سقوط بازار می شود بخوانید).

مطلب پیشنهادی  چگونه با روغن نباتی ماشین خود را رانندگی کنیم

آن نیست. امنیت و ریسک محصولات مالی مبتنی بر ارزهای دیجیتال در این هفته زیر سوال رفته است زیرا Celsius Network، یک وام دهنده بزرگ رمزنگاری که به مصرف کنندگان اجازه می دهد برای کسب سود سپرده گذاری کنند و وام های ارز دیجیتال دریافت کنند، این هفته برداشت ها را متوقف کرد و قیمت توکن شما را ارسال کرد. کاهش یافته است. The Block گزارش داد Three Arrows Capital، یکی از بزرگ‌ترین صندوق‌های سرمایه‌گذاری رمزارز، به دلیل مواجهه با ورشکستگی احتمالی، باعث ایجاد وحشت در بین مشتریان می‌شود.

میزانی که شرکت‌های ارز دیجیتال مسیر استخدام خود را تنظیم می‌کنند تا حدی به این بستگی دارد که سرعت استخدام آنها در زمانی که بازار رو به رشد بود چقدر تهاجمی بود. کسانی که دیوانه بوده اند، به ناچار باید در صورت کوچک شدن کسب و کار، چربی خود را کاهش دهند.

کراکن تنها کسی نیست که می گوید هدف استخدام او تحت تأثیر آشفتگی بازار فعلی قرار نگرفته است. Binance.us، شرکت آمریکایی فهرست شده در بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، به کارمندان گفت که “سریعتر از همیشه رشد می کند و بیش از 80 موقعیت استخدام می کند.” خود بایننس دارای 2000 موقعیت در سراسر جهان است و موسس و مدیر عامل آن چانگپن ژائو است. توییت ها امروز.آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *