فردا به صورت آنلاین در TC Sessions: Climate – جدید بپیوندید

ما در TC Sessions: Climate قرار است یک روز عالی را شخصاً به پایان برسانیم، اما پس از آن برای بسیاری از اقدامات آنلاین و فرصت‌های آب و هوایی در 16 ژوئن آماده می‌شویم. آیا برای ارتباط با مخاطبان جهانی آماده هستید؟ در اینجا نگاهی گذرا به آنچه در انتظار شماست می پردازیم.

توصیه موقت: همه دارندگان بلیط به روز آنلاین ما دسترسی دارند. بلیط ندارید؟ فقط با 45 دلار از اینجا یک پاس آنلاین بخرید.

چه آن روز را با ما در رویداد برکلی گذرانده باشید و چه از یک مکان دوردست راه اندازی کرده باشید، می توانید زمان از دست رفته را جبران کنید. سر به تجزیه و تحلیل میز آب و هوا جدید جایی که ویراستاران جدید تجزیه و تحلیل جدیدی ارائه می دهند و کلیپ هایی از مکالمات شخصی را نشان می دهند. سپس می توانید جلسات کامل را در صورت درخواست تماشا کنید و تجزیه و تحلیل خود را انجام دهید.

تمام فناوری های نوآورانه آب و هوایی جهان – چه فعلی و چه در حال ظهور – برای معکوس کردن بحران فزاینده آب و هوا بدون یک عنصر کلیدی کافی نیستند: اراده سیاسی. با این حال، سیاست های حزبی پیشرفت ایالات متحده را در کاهش انتشار گازهای گلخانه ای کند می کند. این سوال مطرح می‌شود: چگونه می‌توانیم به‌عنوان یک ملت، اینجا در خانه به‌طور معناداری به جلو حرکت کنیم – خیلی کمتر برای تأثیرگذاری بر دیگر آلاینده‌های اصلی کربن در سراسر جهان؟

این تنها یک سوال است که ما از جنیفر گرانهولم، وزیر وزارت انرژی ایالات متحده خواهیم پرسید. که در شبکه نیاز به اراده داردگرانهولم در مورد تلاش‌های خود برای تقویت منابع انرژی تجدیدپذیر – با وجود چشم‌انداز سیاسی رو به رشد – و اینکه چگونه استارت‌آپ شما می‌تواند به سرمایه وزارت نیرو دسترسی پیدا کند، بحث خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی  هکرها مقامات محلی ایالات متحده را هدف قرار می دهند - و زمان آن فرا رسیده است که مقابله کنیم

یکی از جنبه های مهم رویدادهای آنلاین این است که می توانید با هر کسی و در هر نقطه از جهان ارتباط برقرار کنید. ما به آسان‌تر کردن این ارتباطات با ما کمک خواهیم کرد شبکه پرسرعت جلسه از طریق جادوی برنامه رویداد ما، شما به طور تصادفی با سایر حاضران (بر اساس علاقه متقابل به موضوعات خاص) برای یک مکالمه 3 دقیقه ای مقایسه می شوید. کف کنید، بشویید، تکرار کنید و توری خود را باز کنید.

همچنین می‌توانید سه استارت‌آپ در زمینه فناوری آب و هوا را در مراحل اولیه تماشا کنید. جدید Climate Pitch off. بنیانگذاران از سراسر ایالات متحده و جهان، 4 دقیقه و سپس پرسش و پاسخ های فشرده با هیئت داوران متخصص ما ارائه خواهند کرد. شما با نکات و توصیه های محکمی برای گنجاندن در زمین خود ترک خواهید کرد.

TC Sessions: روز آنلاین آب و هوا در 16 ژوئن برگزار می شود. صبر کن، بلیط نداری؟ نگران نباشید – یک پاس 45 دلاری بخرید و برای یک روز ارتباط و فرصت جهانی به ما بپیوندید.

آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *