فین‌تک بریتانیا ۸۰۰ میلیون پوند برای هوش مصنوعی جمع‌آوری می‌کند که تعیین می‌کند چقدر پول می‌توانید وام بگیرید.

هوش مصنوعی که داده‌های تراکنش بانکی شما را اسکن می‌کند، شامل سطحی از تهاجمی است که پذیرش آن برای من دشوار است – چه رسد به اینکه برای اطلاعات تراکنش خودم بپذیرم.

اما فناوری حداقل در دنیای وام می تواند مزایایی به همراه داشته باشد.

Abound را وارد کنید. این استارت آپ مستقر در لندن به تازگی 800 میلیون پوند برای پلتفرم وام دهی خود جمع آوری کرده است که از هوش مصنوعی برای تعیین میزان وام استفاده می کند.

هوش مصنوعی Abound که Render نام دارد، اطلاعات کامل تراکنش بانکی مشتریان (از جزئیات درآمد گرفته تا هزینه) را تجزیه و تحلیل می کند تا وضعیت مالی فردی آنها را درک کند – برخلاف چک های اعتباری سنتی. سپس رندر مقدار پولی را که مشتریان می توانند در هر ماه بازپرداخت کنند را محاسبه می کند.

آخرین اخبار از صحنه فناوری اتحادیه اروپا، داستانی از بنیانگذار پیر خردمند ما بوریس و برخی از آثار مشکوک هوش مصنوعی. رایگان است، هر هفته به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود. اکنون درگیر شوید!

به گفته این شرکت، استفاده از فناوری آن در مقایسه با استانداردهای صنعت منجر به 75٪ کمتر پیش فرض ها می شود. به همین دلیل، Abound می‌تواند با 24.8% APR (نرخ درصد سالانه) برای وام‌های بین 1000 پوند تا 10000 پوند، نرخ‌های بهره پایین‌تری را به مصرف‌کنندگان ارائه دهد که طی پنج سال قابل بازپرداخت هستند.

این استارت آپ همچنین پلتفرم وام دهی هوش مصنوعی خود را به بانک ها و وام دهندگان در سراسر اروپا ارائه می دهد.

مطلب پیشنهادی  GTA 6's Wilderness رونمایی شد: نگاهی پنهانی به اکوسیستم متنوع Vice City

Abound که یکی از سریع‌ترین فین‌تک‌های بریتانیا در حال رشد است، سه سال پس از تأسیس در سال 2020 به سوددهی رسید. با سرمایه تازه، این شرکت قصد دارد بازارهای B2C و B2B خود را رشد دهد و در سطح جهانی گسترش یابد.

دور تامین مالی – یکی از بزرگترین در اروپا تا کنون در سال جاری – ترکیبی از تامین مالی بدهی و دور سرمایه سری B به رهبری GSR Ventures است. سرمایه گذاری کل بودجه Abound را به 1.3 میلیارد پوند می رساند.

یکی از موضوعات کنفرانس TNW امسال Risk: Show Me the Money است. اگر می‌خواهید عمیق‌تر در مورد آنچه برای تامین بودجه استارت‌آپ‌تان نیاز است، شرکت بعدی را برای حمایت پیدا کنید، یا فقط رویداد را تجربه کنید (و به تیم تحریریه ما سلام کنید)، ما برای خوانندگان وفادارمان چیز خاصی داریم. از کد TNWXMEDIA هنگام پرداخت استفاده کنید تا 30% تخفیف دریافت کنید پاس کاری، پاس سرمایه گذار یا بسته های شروع (بوت استرپ و افزایش مقیاس).

آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *