پلتفرم «Airbnb برای خودروها» SnappCar برای «رشد بیشتر» دست به دست می‌دهد


پلتفرم اشتراک خودرو هلندی اسنپ کار، که ادعا می کند بزرگترین در نوع خود در هلند است، به طور کامل توسط AutoBinck Group، سهامدار در مقیاس از زمان تاسیس آن در سال 2011 خریداری شده است.

تغییر مالکیت شامل بازگشت ویکتور ون تول، بنیانگذار اسنپ‌کار به سمت مدیرعاملی نیز می‌شود.

ون تولد به روزنامه محلی mt/sprout گفت که این خرید امکان تصمیم گیری سریعتر را فراهم می کند و نیاز به سرمایه گذاری خارجی را از بین می برد. AutoBinck که متخصص در راه حل های تحرک و انرژی است، حدود 1 میلیارد یورو گردش مالی دارد.

به گفته این دو شرکت، این معامله برای حمایت از رشد بیشتر SnappCar در نظر گرفته شده است.

“ما پتانسیل را در بازار اشتراک خودرو می بینیم که افراد بیشتری از آن استفاده می کنند. Paul Zeckhuis، مدیر عامل AutoBinck Group در بیانیه ای گفت: اشتراک گذاری خودرو در شهرهای بزرگ نیز مرتبط تر می شود.

روز پادشاه را با کنفرانس TNW جشن بگیرید: بلیط:

از کد GEZELLIG40 در مجوزهای کسب و کار، سرمایه گذار و راه اندازی خود استفاده کنید و 40 درصد تخفیف دریافت کنید. پیشنهاد 29 آوریل به پایان می رسد.

این توسعه به دنبال دو سال رشد مداوم در بازار هلند است، جایی که scaleup تلاش های خود را پس از خروج از دانمارک و سوئد متمرکز کرده است.

این شرکت شاهد رشد 30 درصدی و 20 درصدی خودروهای اجاره‌ای خود در سال‌های 2022 و 2023 بوده است.

ون تول که در گذشته این پلتفرم را “Airbnb برای خودروها” توصیف کرده است، گفت که وسایل نقلیه بدون کلید هفت برابر بیشتر کرایه می شوند.

مطلب پیشنهادی  Red Bull Kumite 2024: نحوه پخش جریانی مسابقات «Street Fighter 6»

این پلت فرم که در بیش از 95 درصد از شهرداری های هلند موجود است، در حال حاضر 10000 وسیله نقلیه را شامل می شود. این شرکت ادعا می کند که خدماتش تاکنون 1739642 تن CO2 را ذخیره کرده است.

آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *