یک معامله عالی برای نینتندو سوییچ با قیمت‌هایی که فقط از 161 دلار شروع می‌شود

با نزدیک شدن به آخر هفته بزرگ، معاملات روز یادبود واقعاً شروع به گرم شدن می کنند. ما تخفیف های بزرگی را در مجموعه ای از کالاها دیده ایم، اما یکی از مواردی که نمی توانید از آن چشم پوشی کنید، فروش نینتندو سوییچ Woot است. خرده‌فروش تخفیف‌های عمیقی را بر روی تعدادی از سیستم‌های سوئیچ مختلف ارائه می‌دهد قیمت ها فقط از 161 دلار شروع می شود در حال حاضر. با این حال، این قیمت‌ها فقط تا پایان ماه باقی می‌مانند، بنابراین هنگام برنامه‌ریزی برای خرید، این را در نظر داشته باشید.

همانطور که گفته شد، چند پیشنهاد Nintendo Switch در اینجا وجود دارد که با Timmy & Tommy's Aloha Edition Switch Lite شروع می شود. این یک محصول بازسازی شده بدون آسیب قابل توجه است و تمام لوازم جانبی اصلی از جمله – فقط توجه داشته باشید که هیچ بازی در اینجا وجود ندارد. ولی تنها با 161 دلار، این یک راه عالی برای رفتن است برای شروع با بازی های نینتندو سوییچ. همچنین یک سوییچ لایت اصلاح‌شده به رنگ صورتی وجود دارد چند دلار بیشتر در 165 دلارهم.

در نقطه مقابل مقیاس قیمت، سوئیچ نینتندو v2 با Joy-Cons خاکستری را داریم. این یک ماژول کاملاً جدید است اما در یک جعبه قهوه ای دوباره بسته بندی می شود. شما هنوز هم همه لوازم جانبی معمولی و در حال حاضر فقط 260 دلار پرداخت خواهید کرد.

در نهایت، یک نینتندو سوییچ اصلاح شده با جوی استیک های قرمز و آبی می تواند با 240 دلار مال شما باشد همچنین. با وجود تمام این گزینه ها، تنها کاری که باید انجام دهید این است که گزینه مناسب خود را انتخاب کنید. و فراموش نکنید که در حالی که نینتندو سوییچ یک راه عالی برای بازی در حال حرکت است، می توانید آن را به تلویزیون نیز متصل کنید. اگر زمان ارتقای مدل قدیمی خود فرا رسیده است، حتماً لیست ما از بهترین معاملات تلویزیونی برای روز یادبود را بررسی کنید.

مطلب پیشنهادی  این سرمایه گذار فناوری به کشاورزان اوکراینی پول می دهد تا کربن موجود در خاک را جذب کنندآموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *