یک نینتندو سوییچ را در این روز یادبود با قیمت 161 دلار دریافت کنید

معاملات روز یادبود همچنان قوی است، و ما صرفه جویی در طیف گسترده ای از محصولات را مشاهده کرده ایم. اما یکی از معاملاتی که نباید از آن غافل شوید فروش نینتندو سوییچ Woot است. خرده فروش تخفیف های قابل توجهی را در چندین سیستم مختلف سوئیچ ارائه می دهد. فقط از 161 دلار شروع می شود. این قیمت‌ها فقط تا پایان ماه موجود است، بنابراین اگر قصد خرید دارید، این را در نظر داشته باشید.

همانطور که گفته شد، چند پیشنهاد Nintendo Switch در اینجا وجود دارد که با Timmy & Tommy's Aloha Edition Switch Lite شروع می شود. این یک محصول بازسازی شده بدون آسیب قابل توجه است و شما تمام لوازم جانبی اصلی را دریافت خواهید کرد – اما لطفاً توجه داشته باشید که هیچ بازی در اینجا وجود ندارد. هنوز، تنها با 161 دلار، این یک راه عالی برای رفتن است برای شروع با بازی های نینتندو سوییچ. همچنین یک سوییچ لایت اصلاح‌شده به رنگ صورتی وجود دارد چند دلار بیشتر در 165 دلارهم.

در نقطه مقابل مقیاس قیمت، سوئیچ نینتندو v2 با Joy-Cons خاکستری را داریم. این یک ماژول کاملاً جدید است اما در یک جعبه قهوه ای دوباره بسته بندی می شود. شما هنوز هم همه لوازم جانبی معمولی و در حال حاضر فقط 260 دلار پرداخت خواهید کرد.

در نهایت، یک نینتندو سوییچ اصلاح شده با جوی استیک های قرمز و آبی می تواند با 240 دلار مال شما باشد همچنین. با وجود تمام این گزینه ها، تنها کاری که باید انجام دهید این است که گزینه مناسب خود را انتخاب کنید. و فراموش نکنید که در حالی که نینتندو سوییچ یک راه عالی برای بازی در حال حرکت است، می توانید آن را به تلویزیون نیز متصل کنید. اگر زمان ارتقای مدل قدیمی خود فرا رسیده است، حتماً لیست ما از بهترین معاملات تلویزیونی برای روز یادبود را بررسی کنید.

مطلب پیشنهادی  رجیستری حذف کربن یکی از بزرگترین مراحل اولیه نرم افزار آب و هوا را ارائه می دهدآموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *