AWS برای راه‌اندازی ابر مستقل اروپایی در آلمان تا سال 2025، 7.8 میلیارد یورو اختصاص داده است.


خدمات وب آمازون (AWS) امروز برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی «ابر مستقل» اروپایی خود با هدف بهبود اقامت و امنیت داده در سراسر اتحادیه اروپا تأیید کرد.

شهر برادنبورگ در آلمان اولین منطقه ای خواهد بود که سرورهای ابری در آن قرار خواهند گرفت که باید تا پایان سال 2025 فعال شوند. AWS تا سال 2040 7.8 میلیارد یورو سرمایه گذاری خواهد کرد.

به گفته غول فناوری، ابر مستقل اروپا تمام زیرساخت های خود را در اتحادیه اروپا خواهد داشت و مستقل از مناطق ابری موجود عمل می کند. فقط کارمندان AWS ساکن اتحادیه اروپا و مستقر در بلوک به سیستم دسترسی خواهند داشت.

این سرویس به طور خاص برای مشتریان بخش دولتی و شرکت های خصوصی که در صنایع بسیار نظارت شده با نیازهای اقامت داده و استقلال بیشتر فعالیت می کنند، طراحی شده است.

کنفرانس TNW 20-21 ژوئن – آخرین فرصت برای صرفه جویی بزرگ!

افزایش قیمت نهایی این هفته در 27 اردیبهشت است! استارت‌آپ‌ها، سرمایه‌گذاران، شرکت‌ها، دولت‌ها، همه در یک مکان برای کشف آینده فناوری.

به این ترتیب، به کاربران ابری اجازه می دهد تا تمام داده ها و ابرداده های آن را در اتحادیه اروپا ذخیره کنند.

AWS انتظار دارد سرمایه گذاری آن تا سال 2040 به 17.2 میلیارد یورو در تولید ناخالص داخلی آلمان کمک کند و به طور متوسط ​​از 2800 شغل تمام وقت در سال در زنجیره تامین مرکز داده پشتیبانی کند.

اگرچه در ابتدا در برابر مفهوم ابر مستقل مقاومت می کرد، اما AWS برای اولین بار در سال 2022، در میان فشارهای نظارتی و رقابت فزاینده، قول داد که روی این سرویس کار کند.

مطلب پیشنهادی  بهترین معاملات سیاه چال و اژدها: برای پس انداز عالی، جعبه را غارت کنید

همراه با گوگل و مایکروسافت، خدمات ابری AWS بر بازار اروپا تسلط دارند. اما نگرانی‌های فزاینده اتحادیه اروپا در مورد پردازش و ذخیره‌سازی داده‌ها توسط شرکت‌های خارج از کشور منجر به تجدیدنظر در استراتژی داده‌ها و تقویت انگیزه برای حاکمیت دیجیتال شده است.

به نوبه خود، گوگل و مایکروسافت قبلاً راه حل های ابری مستقل خود را راه اندازی کرده اند.

آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *