Coinbase نیروی کار را 18٪ کاهش می دهد تا “در این رکود سالم بماند” – جدید

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های جدید که هر روز ساعت ۱۵:۰۰ PDT به صندوق ورودی شما تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

14 ژوئن 2022 همچنین در حالی است که ما بدون دقت در حال گردآوری Daily Crunch هستیم، بیل گیتس در حال خنک شدن در جدول بعدی رویداد TC Sessions: Climate در برکلی، کالیفرنیا است. اوه، و ما به تازگی چند بلیط جدید برای جشن تابستانی سالانه خود منتشر کردیم! آنجا میبینمت؟ – سلام و کریستین

جدید برتر 3

  • برش های بیشتر: ما سعی کردیم چیزی هوشمندانه تر از این داشته باشیم، اما بیایید فقط اخبار بد را ادامه دهیم. Coinbase، Redfin و Compass آخرین شرکت هایی هستند که اعلام کردند تعداد زیادی از کارمندانشان به زودی نخواهد آمد. ایوان می نویسد که کوین بیس 18 درصد از نیروی کار خود یا حدود 1100 نفر را اخراج کرده است که باعث شده است همه محاسبه کنند که واقعاً چند کارمند وجود دارد. و در حالی که Coinbase حق داشت قبل از اطلاع رسانی به کارمندان آسیب دیده دسترسی به سیستم های خود را کاهش دهد، ما نمی توانیم از خود بپرسیم که آیا برخی از پرندگان اولیه هستند که تعجب می کنند که چه اتفاقی می افتد. در عین حال، مری ان گزارش یک یا دو ضربه به نرخ بالاتر وام مسکن و فروش کمتر خانه باعث شد تا Redfin و Compass امروز در مجموع 920 کارمند خود را کاهش دهند.
  • انجام کارهایی که هرگز نداشتیم کمی زمان می بردLaunch Africa، یک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر که در حال حاضر از بیش از 100 استارتاپ حمایت کرده است، اولین صندوق خود را با 36.3 میلیون دلار تعهد بسته است. روزها گزارش ها. این صندوق دارای فهرستی چشمگیر از بیش از 230 سرمایه گذار خرده فروشی و نهادی است که 40 کشور را پوشش می دهند، که بسیاری از آنها قبلاً به استارت آپ ها معرفی شده اند.
  • SPAC اینجا نهفته است: اکنون می‌توانیم هر روز شاهد تعدیل‌کاری‌ها باشیم، اما چندی پیش بود که ما همین کار را برای وسایل نقلیه با اهداف ویژه انجام دادیم، که عاشقانه به نام SPAC شناخته می‌شوند. الکس و آنا به ثمره این کار نگاه کنید، اما ما به شما هشدار می دهیم که برخی از آنها پوسیده هستند.
مطلب پیشنهادی  آمازون بیش از 40 عنوان جدید را معرفی می کند، یک سرویس اجاره فیلم در هند - جدید

راه اندازی و VC

از یک طرف ما در مورد رکود زیاد می نویسیم. از سوی دیگر، به نظر می رسد موجی از ابزارهای جدید در سمت چپ، راست و مرکز ظاهر می شود.

کیت گزارش می دهد که آزمایشگاه جهانی نوآوری یک میلیارد دلار جمع آوری کرده است تا شکاف نوآوری بین شرکت ها و استارت آپ ها در ایالات متحده و آسیا را پر کند.

از دفتر VC متمرکز بر آسیا ما: Sequoia هند و آسیای جنوب شرقی 2.8 میلیارد دلار جمع آوری کردند. مانیش گزارش ها.

در ادامه موضوع اتصال استارتاپ ها با سایر نهادها، Dcode Capital یک صندوق 50 میلیون دلاری متمرکز بر استارتاپ هایی که می خواهند با دولت فدرال کار کنند بسته است. ربکا نوشتن.

برخی نکات برجسته دیگر…

  • برخی چیزها فقط کلیک کنید، می دانید: فردریک صفحه کلید مکانیکی Keychron Q3 را به اشتراک می‌گذارد، که باعث می‌شود کارت اعتباری ما کمی در کیف‌هایمان براق شود.
  • Zzzzzzz… ببخشید، آن چه بود؟: بنیانگذار Simple Habit اپلیکیشن جدیدی به نام Sleep Reset راه اندازی کرد که هدف آن کمک به خواب بهتر شماست. ایوان نوشتن.
  • با تلفن فروش من تماس بگیریدگزارش: با اثبات اینکه فناوری مرکز تماس همچنان مطلوب است، Invoca 83 میلیون دلار جمع آوری می کند. کایل.
  • من کسب و کار خودم را داشتم: در همین حال، بیش از 600 شرکت رمزنگاری یا بلاک چین مستقر در آسیای جنوب شرقی وجود دارد. ریتا گزارش ها.
  • خودکار AI-muneمی نویسد: Meta Pharmaceuticals 15 میلیون دلار برای توسعه داروهای خودایمنی جدید با هوش مصنوعی دریافت می کند. ریتا.
مطلب پیشنهادی  10 بهترین قالب وردپرس VoIP در سال 2022 (مقایسه شده)

یک دهه پس از ترکیدن حباب، 5 سرمایه گذار فناوری آب و هوا توضیح می دهند که چرا همه در آن هستند

دو مهندس برق با پوشیدن تجهیزات محافظ شخصی که در بالای توربین بادی کار می کنند.  تحقیق سرمایه گذاران در فناوری های اقلیمی

اعتبار تصویر: تونوارات پروکساچات (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

بیست سال پیش، امیدهای زیادی برای شرکت‌هایی وجود داشت که هدفشان کاهش تأثیرات بر محیط‌زیست بود، اما رکود طولانی‌مدت، تسلط چین بر تولید خورشیدی و قیمت پایین گاز طبیعی تنها عواملی نبودند که این صنعت را آزار می‌داد.

یک مقاله ابتکاری انرژی MIT در سال 2016 نشان داد که VC “مدل اشتباهی برای نوآوری انرژی پاک است.” ایجاد صرفه‌جویی در مقیاس سال‌ها طول می‌کشد و هر سرمایه‌گذاری حاضر نیست یک دهه تحقیق و توسعه را انجام دهد.

در پایان این سند آمده است: «اگر مجموعه‌ای جدید و متنوع‌تر از شرکت‌کنندگان از اشتباهات رونق و سقوط سرمایه‌های مخاطره‌آمیز در فناوری‌های پاک اجتناب کنند، ممکن است بتوانند از نسل جدیدی از شرکت‌های فناوری پاک حمایت کنند».

این گروه فرضی در حال حاضر یک واقعیت است: یک گزارش مک کینزی نشان داد که فناوری آب و هوا “می تواند 1.5 تریلیون تا 2 تریلیون دلار سرمایه سالانه سرمایه گذاری سالانه را تا سال 2025 جذب کند”.

تیم دی چانت، نویسنده ارشد آب و هوا، با پنج سرمایه گذار صحبت می کند تا نظرات آنها را در مورد وضعیت صنعت در سه ماهه سوم سال 2022 بیابد. پاسخ های آنها نشان می دهد که سرمایه گذاری خطرپذیر چگونه به رکود واکنش نشان می دهد، که فناوری ممکن است بیشترین پتانسیل را داشته باشد. تاثیر و آنها چیست؟ در حال حاضر به دنبال:

Pae Wu، شریک عمومی، SOSV; مدیر فنی، IndieBio

کریستین گارسیا، شریک، Breakthrough Energy Ventures

راجش سوامیناتان، شریک ریسک، Khosla Ventures

اندرو بیبی، مدیر عامل شرکت Obvious Ventures

امی بر، رئیس، جت بلو فناوری سرمایه گذاری

جدید + برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و استارت آپ ها کمک می کند تا به جلو حرکت کنند. می توانید در اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

مقامات هندی به صراحت اعلام کرده اند که اگر شرکت های VPN بخواهند افرادی را که از خدمات آنها استفاده می کنند پنهان کنند، باید قبل از برخی دستورالعمل های سخت گیرانه کشور را ترک کنند. الان شرکت ها بدهکار هستند. آخرین موردی که توقف آن را اعلام کرد NordVPN است، مانیش گزارش ها. لورا تیرلایت، رئیس روابط عمومی در NordVPN، به جدید گفت: “به عنوان حامیان حریم خصوصی و امنیت دیجیتال، ما نگران تأثیر بالقوه این مقررات بر روی داده های افراد هستیم.”

مطلب پیشنهادی  نحوه اضافه کردن ریز عکسهای ویدئویی برجسته در وردپرس

دو سال پس از بازنشستگی از آمازون رباتیک، برد پورتر اشتیاق جدید خود را به نام رباتیک مشارکتی، که تعامل انسان و ربات را مطالعه می کند، آشکار کرد. برایان نوشتن. برای پورتر خیلی زود بود که بگوید روی چه چیزی کار می‌کرد، اما او قطعاً گفت که این کار مانند ربات Optimus تسلا نخواهد بود. شاید بیشتر شبیه ربات مگاترون باشد؟

در عین حال، ناتاشا عمیق تر به این موضوع می پردازد که چرا یک کشور اروپایی دیگر در حال بررسی چارچوب حریم خصوصی برنامه اپل است. این بار، ضد انحصار در آلمان می‌خواهد ببیند آیا غول فناوری به‌طور ناعادلانه ترازو را در جهت خود کج می‌کند یا خیر.

همچنین چندین مورد نقض امنیت سایبری وجود دارد که باید در مورد آنها صحبت کرد. شخصی در ماه آوریل به ایمیل های یکی از کارکنان Kaiser Permanente دسترسی داشت که منجر به نقض حدود 70000 پرونده بیمار شد. کارلی خاطرنشان می کند که این ممکن است نتیجه فیشینگ باشد و اقداماتی برای آموزش کارکنان انجام شده است. با این حال، هنوز مشخص نیست که چرا ماه ها طول کشید تا شرکت گزارش دهد که چه اتفاقی افتاده است. بازگشت به هند، زک گزارش‌هایی از میلیون‌ها کشاورز در کشور که در معرض نشت جدید از Aadhaar قرار گرفته‌اند، به این معنی که شماره شناسایی 12 رقمی محرمانه آنها – اساساً نحوه دریافت حقوق آنها – دیگر آنقدر محرمانه نیست.

در اینجا برخی دیگر از نکات برجسته روز آورده شده است:آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *