DeepL دستیار نوشتن هوش مصنوعی را برای شرکت هایی که در LLM خود آموزش دیده اند راه اندازی می کند


DeepL که با غول‌های ترجمه ماشینی مانند Google Translate و Microsoft Translator رقابت می‌کند، دستیار نوشتن هوش مصنوعی را برای مشاغل راه‌اندازی کرده است.

این محصول که DeepL Write Pro نام دارد، به عنوان یک دستیار خلاق برای استفاده در طول فرآیند تهیه پیش نویس عمل می کند. پیشنهادهایی برای انتخاب کلمه، بیان، سبک و لحن برای بهبود متن و حفظ صدای خود نویسنده ارائه می دهد.

این ابزار که در حال حاضر به زبان‌های انگلیسی و آلمانی موجود است، دارای گزینه‌های سفارشی‌سازی برای هر دو سبک (مانند تجاری، آکادمیک یا معمولی) و لحن (مانند دوستانه، دیپلماتیک یا مشتاقانه) است. دامنه استفاده از آن انواع بسیاری از ارتباطات تجاری را شامل می شود، از ارتباطات داخلی گرفته تا قراردادها.

به گفته DeepL، دستیار نوشتن می‌تواند متون تجاری را بدون توجه به مهارت‌های زبانی نویسنده صیقل دهد. این ابزار همچنین دارای چندین ویژگی امنیتی از جمله رمزگذاری TLS و متن ساده است.

روز پادشاه را با کنفرانس TNW جشن بگیرید: بلیط:

از کد GEZELLIG40 در مجوزهای کسب و کار، سرمایه گذار و راه اندازی خود استفاده کنید و 40 درصد تخفیف دریافت کنید. پیشنهاد 29 آوریل به پایان می رسد.

قابل ذکر است، Write Pro اولین محصولی است که توسط مدل‌های زبان بزرگ خود DeepL (LLM) طراحی شده است. این استارتاپ LLM های خود را از ابتدا آموزش می دهد – تا حدی به لطف ابررایانه مرکوری خود که سال گذشته به کار گرفت.

به گفته Jarek Kutilowski، بنیانگذار و مدیر عامل DeepL، مشتریان این استارتاپ چیزی بیش از ترجمه می خواهند.

مطلب پیشنهادی  سرمایش پایدار ساختمان ها یک فرصت بزرگ برای استارت آپ های اروپایی است

او به TNW گفت: «همچنین مجموعه‌ای از کارمندان وجود دارند که باید به زبانی که در آن مهارت دارند ارتباط برقرار کنند، اما می‌خواهند/نیاز دارند نوشتار خود را بهبود بخشند.

DeepL که در سال 2017 تأسیس شد، خدمات ترجمه رایگان و ممتاز هوش مصنوعی را با تمرکز ویژه بر محصولات B2B ارائه می دهد، جایی که استارتاپ بیشترین تقاضا را برای محصولات خود دارد.

اکنون بیش از 30 زبان را پوشش می دهد و 100000 کاربر تجاری دارد. در ماه ژانویه، این شرکت مبلغ نامعلومی (تخمین زده شده در حدود 100 میلیون یورو) جمع آوری کرد و با ارزش 1 میلیارد یورو به وضعیت تک شاخ رسید.

یکی از موضوعات کنفرانس TNW امسال Ren-AI-ssance: The AI-Powered Rebirth است. اگر می‌خواهید در همه چیزهای هوش مصنوعی عمیق‌تر شوید، یا فقط رویداد را تجربه کنید (و به تیم تحریریه ما سلام کنید)، ما چیز خاصی برای خوانندگان وفادار خود داریم. از کد TNWXMEDIA هنگام پرداخت استفاده کنید تا 30% تخفیف دریافت کنید پاس کاری، پاس سرمایه گذار یا بسته های شروع (بوت استرپ و افزایش مقیاس).

آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *