Dukaan هند برای مقابله با Shopify – جدید گسترش می یابد

بنیانگذار این استارت آپ گفت که Dukaan، یک شرکت استارت آپی هندی که به خرده فروشان در ایجاد فروشگاه های آنلاین کمک می کند، در حال گسترش پلتفرم خود در سراسر جهان است زیرا به دنبال به چالش کشیدن بازیکنان مطرحی مانند Shopify است.

استارت آپ مستقر در بنگالورو، که شامل Lightspeed Venture Partners و 640 Oxford Ventures در میان حامیان خود است، می گوید که بیش از 1000 برند برتر به طور مستقیم به مصرف کنندگان در هفته گذشته شروع به استفاده از پلت فرم Dukaan برای ارائه خدمات به مشتریان خود کرده اند.

Dukaan در حال حاضر از Stripe و PayPal برای ارائه خدمات پرداخت برند و Shippo برای تدارکات استفاده می کند.

ما یک پلتفرم معاملاتی داشتیم، اما برای راه‌اندازی Dukaan در خارج از هند، باید با بازیکنان پرداخت و لجستیک کار می‌کردیم. سامیت شاه، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Dukaan، در مصاحبه ای گفت: ما چند ماه گذشته را روی اکوسیستم پلاگین کار کرده ایم. بسیاری از کشورهای ثالث شروع به ساخت پلاگین در Dukaan کرده اند.

این افزونه ها برای بهبود عملکرد، مانند سرعت فروشگاه، و گسترش دامنه ویژگی ها با پشتیبانی از چند چت طراحی شده اند. شاه گفت که دوکان به ارائه دهندگان پرداخت و تدارکات بیشتری خواهد پیوست.

دوکان گفت: «ما در حال حاضر بسیاری از برندهای جدید D2C را می بینیم که معمولاً هزینه زیادی را برای تبلیغات فیس بوک و اینستاگرام خرج می کنند. او گفت: “مشکلی که آنها معمولا با آن روبرو هستند این است که حتی اگر وب سایت آنها چند ثانیه بیشتر طول بکشد تا بارگذاری شود، بلافاصله نیمی از تبدیل احتمالی خود را از دست می دهند.”

مطلب پیشنهادی  مطالعه بلندمدت هوش مصنوعی متا بسیار شبیه به بن بست فعلی OpenAI است

برای شروع، Dukaan قصد ندارد برای برندهایی که از پلتفرم خود استفاده می کنند، هزینه دریافت کند. وی گفت: زمانی که شاهد حجم بالایی از معاملات باشیم، با پرداخت کنندگان درآمد همکاری خواهیم کرد.

در یک تاپیک ویروسی در توییتر در روز سه شنبه، Subhash Chowdhary، یکی از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری Dukaan، گفت که Shopify در حال مبارزه با مشکل بهره وری است.

شاه گفت که گسترش Dukaan به بازارهای بین المللی نشان دهنده روند گسترده تری در هند است، جایی که بسیاری از استارت آپ های محلی SaaS، از جمله Freshworks و BrowserStack، خدماتی را ایجاد کرده اند که در خارج از کشور محبوبیت پیدا می کنند.آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *