Lime از موتورسیکلت های برقی مشترک عقب است – جدید

غول میکروموبیلت مشترک Lime در حال آزمایش موتورسیکلت های الکتریکی در لانگ بیچ، کالیفرنیا است. مدتی است که لایم با فرم فاکتور جدیدی که جعبه‌ها را برای استفاده خارج از اسکوتر و دوچرخه استفاده می‌کند آزاردهنده بوده است، بنابراین جای تعجب نیست که ببینیم این شرکت وسیله‌ای را آزمایش می‌کند که مانند دوچرخه قوی و راحت است، اما به راحتی قابل سوار شدن است. اسکوتر

این وسیله نقلیه جدید که سیترا نام دارد نیز ماه‌ها پس از آن می‌آید که لایم برنامه‌های موپد مشترک خود را در نیویورک و واشنگتن دی سی متوقف کرد، لایم در ژانویه 2021 شروع به معرفی موتور سیکلت‌ها به عنوان وسیله نقلیه‌ای کرد که سواران می‌توانند برای سفرهای طولانی‌تر از آن استفاده کنند. به گفته سخنگوی Lime، اما تاکنون وسایل نقلیه مناسب برای مسیر دوچرخه سواری را انتخاب کرده است.

به گفته Lime، Lime 1000 وسیله نقلیه روی زمین در لانگ بیچ دارد که حدود نیمی از آنها با Citras جایگزین خواهند شد. اگرچه Lime قطعاً در مقیاسی گسترده در آنجا عرضه می شود، اما این شرکت هنوز برنامه ای برای آوردن سیترا به جای دیگری ندارد.

این ممکن است به دلیل شکست موتورهای مشترک در بلند شدن باشد یا ممکن است به دلیل ماهیت مشابه سیترا با دوچرخه الکترونیکی Lime Gen4 باشد که هر دو حداکثر سرعت 20 مایل در ساعت دارند.

با این حال، سیترا با برخی از ویژگی های بهبود یافته عرضه می شود. به عنوان مثال، او بیشتر شبیه یک موتور سیکلت کوچک و سبک است و به همین دلیل بدون پدال است و فقط با فرمان به جلو حرکت می کند. خودروی جدید همچنین دارای چراغ جلو، چراغ عقب، چراغ های راهنما جلو و عقب، بوق و محفظه ذخیره سازی قابل آب بندی در عقب است.

محفظه جدید آهک برای ماشین الکترونیکی سیترا

خودروی جدید لیم، سیترا، با یک محفظه ذخیره‌سازی قفل‌شده در عقب ساخته شده است. اعتبار تصویر: اهک

راسل مورفی، مدیر ارشد ارتباطات شرکتی، به جدید گفت: “ما امیدواریم وسیله نقلیه جدید زنان سوار بیشتری داشته باشد.” «ما می‌خواهیم زنان این را به‌عنوان چیزی که برای آنها مناسب است ببینند، به نحوی که ممکن است در مورد اسکوترها صدق نکند. اجزای مختلفی وجود دارد، مانند این که نشستن، کمی پایین تر از زمین، از نظر بصری کمی ایمن تر به نظر می رسد زیرا شما این وسیله نقلیه قوی تر را در زیر خود دارید، اما به اندازه یک موتور سیکلت سنگین نیست.

مطلب پیشنهادی  FloorFound سرمایه بیشتری را برای گسترش کسب و کار عظیم خود در راه است - جدید

بر اساس یک مطالعه اخیر توسط شرکت بریتانیایی غیرانتفاعی Women in Transport and micromobility، ارائه فاکتورهای شکلی که مناسب زنان باشد، راه بدی برای افزایش تعداد مسافران نیست، به ویژه با توجه به این که 79 درصد از زنان می گویند با استفاده از اسکوترهای الکترونیکی احساس امنیت نمی کنند. صدای

علاوه بر جذب کاربران جدید، سیترا نمونه‌ای از این خواهد بود که چگونه Lime می‌تواند به طور بالقوه در هزینه‌های شارژ وسایل نقلیه صرفه‌جویی کند، شکاف عملیاتی هر شرکت میکروموبیلیتی. Citra با باتری‌های جدید و بزرگ‌تر Lime ساخته می‌شود که وین تینگ، مدیر عامل Lime در جلسه امروز TC Sessions: Climate درباره آن‌ها صحبت خواهد کرد.

باتری هایی که لایم در تابستان امسال در پاریس و بوردو نیز عرضه می کند، دو برابر ظرفیت باتری های فعلی لایم است. ظرفیت آنها تقریباً 1 کیلووات ساعت است، در مقایسه با 0.46 کیلووات ساعت در حال حاضر، که Lime می گوید که منجر به صرف زمان بیشتر بین شارژرها و تعویض باتری کمتر مورد نیاز توسط تیم عملیاتی Lime می شود.

به گفته این شرکت، لایم باتری های جدید خود را در شش ماه گذشته در سانفرانسیسکو، آنتورپ و لو هاور آزمایش کرده است.

مورفی گفت: «از سوارکارانی که در پایان سفر رتبه‌بندی می‌کردند دیدیم که رتبه‌بندی‌ها برای وسایل نقلیه‌ای که از باتری جدید استفاده می‌کنند بالاتر است. در وسط مردن – سواری.

آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *