Platform9 برای کمک به مدیریت خوشه های ابری توزیع شده 26 میلیون دلار جمع آوری می کند – جدید

پلتفرم 9، که ادعا می کند یک “شرکت ابری توزیع شده باز” است، امروز اعلام کرد که یک دور 26 میلیون دلاری سرمایه به رهبری Celesta Capital با Cota Capital، NGP Capital و سایر سرمایه گذاران را تکمیل کرده است. مدیر عامل، باسکار گورتی گفت که پول جدید برای راه اندازی استراتژی راه اندازی بازار پلتفرم 9 و تحقیق و توسعه محصول مورد استفاده قرار می گیرد، به خصوص که این شرکت به دنبال استقرار سازمانی در مقیاس بزرگتر است.

پلتفرم 9 توسط Sirish Raghuram، Madura Maskasky، Bich Le و Roopak Parikh تأسیس شد که در سال‌های اولیه با هم برای ایجاد چندین محصول مجازی‌سازی همکاری کردند. فرضیه آنها این بود که اکوسیستم های منبع باز به گونه ای رشد خواهند کرد که طیف گسترده ای از پیشنهادات ابری را ارائه دهند، اما کسب و کارها به راه ساده تری برای عملیاتی کردن آنها نیاز دارند. گزارش اخیر McKinsey نشان می‌دهد که کمتر از 25 درصد از طرح‌های ابری به اهداف بازاریابی و زمان بازاریابی خود می‌رسند.

ظاهراً پلتفرم 9 با اجازه دادن به توسعه‌دهندگان برای راه‌اندازی Kubernetes – پلتفرم منبع باز برای مدیریت بارهای کاری مستقل – و سایر فناوری‌های مبتنی بر ابر در سرویس‌های ابری توزیع‌شده، این را فراهم می‌کند. با زیرساخت‌های موجود کار می‌کند تا خوشه‌های مبتنی بر ابر ایجاد کند که دارای ویژگی‌های نظارتی هستند و با ابزارهای شخص ثالث ادغام می‌شوند. در اینجا، «خوشه» به مجموعه‌ای از ماشین‌های کار، به نام گره‌ها، اشاره دارد که برنامه‌های «کانتینری» را با وابستگی‌ها و سرویس‌های مورد نیاز برای اجرای آن‌ها اجرا می‌کنند.

پلت فرم 9

Platform9 تعدادی ابزار را برای پشتیبانی از مدیریت خوشه های در حال اجرا در ابر، چه در فضای ابری عمومی و چه در محل، ارائه می دهد. اعتبار تصویر: پلت فرم 9

با استفاده از Platform9، توسعه دهندگان می توانند از راه دور خوشه ها را از طریق سطح مدیریت نرم افزار به عنوان یک سرویس، نصب، مدیریت و نگهداری کنند. قابلیت‌های آن شامل اصلاحات امنیتی خودکار، ارتقاهای درخواستی و خوشه‌های خود درمانی، و همچنین پشتیبانی از چند نسخه و ثبت حسابرسی است.

مطلب پیشنهادی  این اینفوگرافیک عظیم همه مدل های EV موجود در ایالات متحده را فهرست می کند

به گفته گورتی، سرویس Platform9 40000 گره را در ابرهای خصوصی، عمومی و انتهایی نیرو می دهد.

گورتی ادامه داد: برای ایجاد یک تجربه ابری بازتر، بنیانگذاران پلتفرم 9 زیرساخت های منبع باز در حال ظهور، از جمله Apache CloudStack، OpenStack، LXD و Kubernetes را بررسی کردند. آن‌ها از انعطاف‌پذیری به‌دست‌آمده توسط توسعه‌دهندگان با کمک ابرهای عمومی الهام گرفتند، اما می‌خواستند این فرض را به چالش بکشند که این امر تنها با محدود کردن مشاغل به یک باغ حصاردار امکان‌پذیر است.

در حالی که گورتی از بحث در مورد درآمد خودداری کرد، او گفت که پلتفرم 9 – که تاکنون 100 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است – در حال حاضر بیش از 60 مشتری شرکتی و 120 کارمند دارد. تجارت از سال 2021 تا 2022 100٪ رشد کرد، در حالی که حفظ درآمد خالص، که کل درآمد منهای خروجی درآمد را محاسبه می کند (به عنوان مثال انقضای قرارداد، لغو و کاهش رتبه)، 132٪ افزایش یافت.

علاوه بر بودجه، پلتفرم 9 مستقر در Mountain View، کالیفرنیا دو انتصاب را برای تیم اجرایی اعلام کرده است: Emilia A’Bell و Ravi Jacob. A’Bell از موقعیت های فروش در Oracle و Nokia می آید، در حالی که Jacob قبلا CVP در اینتل داشت.

آموزش وردپرس

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *